Мультики про Різдво та Санта Клауса для дітей українською

Мультики про Різдво та Санта Клауса для дітей українською - INFBusiness

Кадр із мультфільму «Клаус»

Що подивитися з дітьми у святковий вечір або якщо ви досі дитина і вірите в дива? Ми зібрали 5 найкрасивіших мультфільмів, які розважать вашу родину й нагадають про одвічні цінності в період зимових свят.

Із приходом Різдва все найкраще прокидається в людині. Жадібний і черствий Скрудж із мультфільму «Різдвяна історія» раптом купує найбільшу індичку й допомагає сім’ї свого працівника. Зелений буркотун Грінч, який спершу мріяв зіпсувати всім свято, опиняється в колі друзів за святковим столом і вперше відчуває атмосферу Різдва. Чи вірите ви в казку? Стівен із мультика «Полярний експрес» гамує в собі сумніви і прислухається до дзвіночків чарівних саней Санти — звуків, які можуть почути лише ті, хто досі вірить у дива. Без сумніву, десь існує супертехнологічний командний пункт із мільйонів комп’ютерів, як у фільмі «Секретна служба Санта-Клауса», який керує роздаванням подарунків по всій земній кулі. Але хто він взагалі цей Дід Мороз? Можливо, це ваш сусід чи односелець? Як загадковий лісоруб із мультика «Клаус», який чомусь понад усе любив майструвати іграшки дітям.

«Різдвяна історія», 2009

Оригінальна назва: A Christmas Carol

«Різдвяна історія» — це екранізація класичної повісті Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі, або різдвяне оповідання з привидами» 1843 року. Фільм, знятий кінокомпанією Walt Disney Pictures з технологією 3D, занурює глядача в атмосферу святкового Лондона 19-го сторіччя. Головний герой — жадібний лихвар Енебезер Скрудж не святкує Різдво, адже для нього це зайві витрати. Старий давно втратив здатність співчувати, його тішить лише дзвін монет. Проте в ніч перед Різдвом до нього приходить дух померлого товариша, а за ним духи минулого, теперішнього та майбутнього Різдва. Несподівані гості показують чоловікові його життя та змушують пригадати, що він не завжди був скнарою. В англомовній стрічці роль Скруджа і трьох духів озвучив комедійний актор Джим Керрі, що, безумовно, додало популярності стрічці. Оскільки фільм знятий за технологією захоплення руху, то в одному з духів можна легко впізнати й самого Джима Керрі. Сценаристом та режисером стрічки виступив Роберт Земекіс, автор іще одного різдвяного мультика «Полярний експрес» та культового фільму «Форрест Гамп». У мультфільмі дуже багато музики, яку написав композитор «Полярного експреса» і один з найпопулярніших музичних продюсерів Голлівуду Алан Сільвестрі. За жанром «Різдвяна історія» — анімаційна сімейна драма. Проте дітям цю класичну стрічку все ж таки краще дивитися й обговорювати з дорослими.

«Полярний експрес», 2004

Оригінальна назва: The Polar Express

Як можна вірити в Санта-Клауса, якщо всі факти свідчать проти цього? Ось фотографія, на якій хлопчик випадково зняв бороду із Санти. А в енциклопедії чітко написано, що Північний полюс, де мешкає цей загадковий бородань, непридатний до життя. Так міркує головний герой різдвяного мультфільму «Полярний експрес» Стівен, що мешкає в невеликому американському містечку. У святвечір хлопчик не поспішає засинати, щоби переконатися, прийде Санта чи ні. Натомість на порозі його будинку зупиняється чарівний поїзд «Полярний експрес», який везе дітлахів до місця проживання Санти. Пасажири в піжамах і капцях пригощаються гарячим шоколадом, що його розносять вправні офіціанти поїзда. На Північному полюсі їм вдається на власні очі побачити містечко ельфів, фабрику дитячих новорічних подарунків та самого Санту, що зі святкової площі вирушає розвозити подарунки дітям по всьому світу. Фільм зняв знаний режисер Роберт Земекіс за однойменною книгою Кріса Ван Оллсбурга. Головного героя та ще чотирьох персонажів в оригіналі озвучує актор Том Генкс. Матір та сестру героя — дружина режисера Леслі Земекіс. На початку мультфільму кондуктор називає адресу будинку, у якому мешкає головний герой. Це справжня адреса, за якою мешкав у дитинстві сам режисер.

«Секретна служба Санта-Клауса», 2011

Оригінальна назва: Arthur Christmas

«Секретна служба Санта-Клауса», інша назва «Місія “Різдвяний порятунок”», продовжує традицію чарівного пригодницького мультфільму, що виходить у прокат напередодні зимових свят і створює казкову атмосферу для всієї родини. Молодший син Санта-Клауса Артур береться врятувати свято для дівчинки Ґвен, адже її подарунок залишився невідправленим напередодні Різдва. Як він це зробить? Просто, адже в сучасного Санта-Клауса на Північному полюсі є супероснащений центр керування подарунками та ще й ціла армія добре тренованих ельфів, не кажучи вже про надсучасний корабель S-1. Цей фільм добре відповість на дитяче питання, як Санті вдається розвезти 2 мільярди подарунків по всьому світу за одну ніч. Меншим дітям він сподобається масштабом святкового дійства, а старшим та дорослим — вигадливим сюжетом та смішними персонажами, серед яких ціле сімейство Клаусів. Окрім тата Малколма Клауса, чинного Санти, є ще відчайдушний дідусь Клаус, з яким Артур, власне, і вирушає у свою ризиковану подорож. Серед героїв — діловитий і трохи цинічний старший брат Артура Стів, якого в оригіналі озвучує британський актор Х’ю Лорі. Однією з інтриг фільму є те, хто ж стане наступним 21-м Сантою, адже батько Артура завершує свою 70-ту різдвяну місію й готується вийти на пенсію.

«Грінч», 2018

Оригінальна назва: The Grinch

«Грінч» — це різдвяна анімаційна комедія, створена за мотивами книги Доктора Сьюза «Як Грінч украв Різдво», а також римейк однойменного популярного кінофільму 2000 року з Джимом Керрі в головній ролі. У новій версії 2018 року головного персонажа буркуна Грінча озвучує знаний британський актор Бенедикт Камбербетч. В українській версії головний герой говорить голосом музиканта Сергія Бабкіна. За сюжетом зелений вередун і самітник Грінч ненавидить Різдво. Разом зі своїм песиком Максом він намагається викрасти всі різдвяні подарунки та прикраси в містечку Хтовську, неподалік якого живе. Хтовці не здогадуються про лихий задум і на повну готуються до свята. У ході мультфільму глядачі дізнаються, що суть Різдва не в подарунках, а сирота Грінч не любить Різдво через те, що в це свято почувається особливо самотньо. Яскрава анімація фільму була створена цілковито у Франції компанією Illumination Mac Guff. Композитор Джон Павелл також написав музику для двох інших стрічок, створених за творами Доктора Сьюза: «Хортон» і «Лоракс». Мультфільм отримав схвальні відгуки критиків та побив рекорди касових зборів. Без сумніву, він розважить і вас у святковий зимовий вечір.

«Клаус», 2019

Оригінальна назва: Klaus

Шедевр від іспанських мультиплікаторів та стрімінгового сервісу Netflix пропонує альтернативну, кумедну й дуже душевну версію походження легенди про Санта-Клауса. Добродушний лісоруб Клаус, який полюбляє виготовляти іграшки для дітей, мешкає в похмурому містечку Смеренсбурзі, де жителі ненавидять один одного. Одного дня в це віддалене місце за Полярним колом приїжджає син поштового магната Джаспер. Батько відправив сюди непутящого сина у покарання за погані оцінки в академії листонош. Хлопець повинен відправити 6 000 листів, і лише тоді зможе повернутися додому. Юний поштар і дивакуватий старий намагаються змінити це похмуре місце, керуючись принципом, що один добрий крок надихає на два. Мультфільм став тріумфатором анімаційної премії «Енні» 2020 року. Ця нагорода від каліфорнійської філії Міжнародної асоціації анімаційного кіно ASIFA вважається аналогом «Оскара» в анімаційному світі. «Клаус» не лише був визнаний найкращим мультфільмом, а й отримав відзнаку за режисуру, розкадрування, промальовування персонажів, монтаж тощо. Мультфільм є повнометражним режисерським дебютом Серхіо Паблоса, який раніше працював над фільмами «Аладдін», «Горбань із Нотр-Дама», «Геркулес» і «Тарзан», а також над мультфільмом про міньйонів «Нікчемний Я». На противагу популярній нині комп’ютерній анімації «Клаус» створений у техніці традиційного мальованого мультика. Це перший оригінальний анімаційний фільм, який випустила платформа Netflix.

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *