Садівництво разом з дитиною: чим воно може бути корисним при вихованні

Садівництво разом з дитиною: чим воно може бути корисним при вихованні - INFBusiness

Садівництво з дітьми: чому це важливо

Виробництво сучасних продуктів харчування створює екстремальне навантаження на наше здоров'я, на економіку та навколишнє середовище. Різні харчові добавки, ароматизатори та стабілізатори користі організму не приносять. У багатьох маленьких дітей все частіше діагностуються рідкісні в минулому захворювання, такі як ожиріння. Захворюваність на рак стрімко зростає. Зміна клімату спостерігається не тільки науковцями, але і відчувається, скажімо так, на практиці, інформує Ukr.Media.

У зв'язку з цим, навчання дітей тому, як вирощувати їжу і вживати її усвідомлено і з користю, ніколи не було більш важливим і актуальним. Нам необхідно повернутися до наших коренів, в буквальному сенсі, щоб навчити дітей насолоджуватися їжею, яку вони виростили своїми руками. Це необхідна, але відсутня ланка традиційного навчання.

Діти – маленькі мавпочки, в найкращому сенсі цього слова. Вони вбирають і повторюють буквально все, що на їх очах роблять дорослі. І якщо дитина з дитинства буде знати, як росте її улюблений фрукт або овоч, скільки зусиль треба докласти, перш ніж він потрапить до неї на стіл, у неї розвинеться багато хороших якостей: працьовитість, ощадливість, повага до чужої праці і землі.

Садівництво разом з дитиною: чим воно може бути корисним при вихованні - INFBusiness

До того ж, залучення дітей до спільної повсякденної роботи в саду або городі – найкращий спосіб налагодити дружні взаємини, прищепити їм навички роботи в команді і попередити багато проблем 21-ого століття, наприклад, ігрову чи інтернет-залежність.

Ось кілька порад, які допоможуть залучити дитину до садівництва:

  • По-перше, не варто поспішати. Якщо ви йдете працювати в сад з дитиною, майте на увазі, що на роботу потрібно витратити більше часу. Сприймайте це як спосіб попрактикуватися в терпінні.
  • По-друге, перестаньте бути перфекціоністом. Коли мова йде про дітей, будуть відбуватися помилки. Намагайтеся дивитися на помилки як на можливість для навчання дитини. Все одно все виросте, і нехай воно не буде ідеальним – це нормально.
  • По-третє, робіть все весело! Думайте про те, щоб малюк сприймав городництво дружелюбно. Проявіть фантазію і перетворіть вирощування овочів в гру.
  • По-четверте, нехай пожинають плоди! Діти люблять збирати стиглі фрукти та овочі, так нехай їм буде якась винагорода за збір урожаю. Влаштуйте змагання! Також, діти більш охоче їдять те, що виростили і зібрали своїми руками.

Педагоги відзначають, що діти найкраще навчаються на своєму повсякденному досвіді, з людьми, яких вони люблять і довіряють, і коли навчання проходить в ігровій формі. Найкраще місце для набуття такого досвіду знаходиться на відкритому повітрі, у природних умовах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *