В Україні за участю канадських експертів розробляють політику доступності культурних послуг

В Україні за участю канадських експертів розробляють політику доступності культурних послуг - INFBusiness

В Україні за участю канадських експертів розробляють політику доступності культурних послуг 28.02.2024 16:18 Укрінформ В Україні за участю експертів канадського проєкту SURGe розробляють політику доступності культурних послуг.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

В Україні за участю канадських експертів розробляють політику доступності культурних послуг - INFBusiness

“У Києві відбулася стратегічна сесія щодо розробки політики доступності культурних послуг в Україні”, – ідеться у повідомленні.

За словами заступника міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тараса Шевченка, який взяв участь у сесії, “тема безбар’єрності є однією з найважливіших в Україні. Адже під час повномасштабного вторгнення багато людей опинилися у ситуації, коли став необхідний інший рівень послуг, зокрема культурних”.

В Україні за участю канадських експертів розробляють політику доступності культурних послуг - INFBusiness

“Ми маємо забезпечити можливість для всього населення потрапити до театрів та закладів культури. Методологія, яку ми сьогодні застосовуватимемо для розробки політики доступності культурних послуг, є результативною, вона дійсно вирізняється від формально бюрократичного підходу”, – зазначив Шевченко.

Він подякував партнерам з уряду Канади та учасникам проєкту SURGe за підтримку у впровадженні політики безбар’єрності та гендерної рівності в Україні.

“Ми сьогодні зібралися задля того, щоби обмінятися успішними кейсами з реалізації політики безбар’єрності, аби наші культурні послуги були дійсно доступними для різних категорій населення”, – підкреслила начальниця відділу з політики безбар’єрності, гендерної рівності та ментального здоров’я МКІП Леся Хемраєва.

Під час заходу представники закладів культури та МКІП, а також експерти з безбар’єрності, серед яких – особи із порушенням зору, разом із партнерами розглянули засадничі принципи розробки документів за методологією управління, орієнтованої на результат.

Також учасники визначили зацікавлені сторони у доступності культурних послуг, обговорили проблеми у галузі безбар’єрності, на вирішення яких спрямовується державна політика, розробили стратегічні та операційні цілі за напрямами політики.

Як поінформували у МКІП, методологічна підтримка надається експертами проєкту міжнародної технічної допомоги “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

Як повідомлялось, МКІП співпрацюватиме з урядом Канади у сфері популяризації української культури за кордоном та у боротьбі з російськими фейками.

Фото: МКІП

Канада Культура МКІП Шевченко

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *