90 тонн емаль-кабелів на місяць: Рівненське підприємство спеціалізується на виробництві кабелів (ВІДЕО)

Ольга Данілюк

90 тонн емаль-кабелів на місяць: Рівненське підприємство спеціалізується на виробництві кабелів (ВІДЕО) - INFBusiness

90 тонн емаль-кабелів у місяць. Завод, який виготовляє мідну та алюмінієву продукцію працює у Рівному. До того ж є частково релокованим з Донеччини. Свою продукцію постачає як за кордон, так і на внутрішній ринок. У планах вдвічі збільшити виготовлення власної продукції та розширити робочі місця. Більше, далі у сюжеті.

Окрім виготовлення кабелів, завод переробляє і вторсировину, зокрема відходи міді. Свою продукцію підприємство продає як за кордон, так і на український ринок.

Основну сировину для виробництва своєї продукції підприємство купує в Україні, а от допоміжну доводиться везти із-за кордону. До процесу залучають і суміжні галузі – від логістики до споживачів та постачальників. Нині на заводі працює 87 людей.

Це підприємство є частково релоковане з Донеччини. Рівненський та Донецький завод планували співпрацювати ще два роки тому. Повномасштабне вторгнення пришвидшило процес злиття підприємств.

У планах підприємства – розширення майже вдвічі – як виготовленої продукції, так і робочих місць. Для цього там користуватимуться державними програмами кредитування та залучатимуть грантові кошти.

Читайте також: На Рівненщині назвали громади із найбільш дієвими "Активними парками"

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *