Безоплатна вакцинація проти грипу для онкохворих: Рівне одне з трьох міст де діє подібна акція (ВІДЕО)

Людмила Жук, Павло Стецюк

Безоплатна вакцинація проти грипу для онкохворих: Рівне одне з трьох міст де діє подібна акція (ВІДЕО) - INFBusiness

Безплатна вакцинація проти грипу для онкохворих людей. Рівне одне з трьох міст де розпочав свою роботу пункт вакцинації. Присвячена ця акція до Всесвітнього дня боротьби проти раку. Де можна отримати вакцину – дивіться далі у сюжеті.

12 000 доз гуманітарної противірусної вакцини отримала Україна. Відтак, у трьох містах країни організували пункти вакцинації проти грипу для онкохворих людей. Серед них і Рівне. До пункту вакцинації прийшло з десяток людей. Одним із перших у "живій" черзі чекає Петро. У чоловіка розвивається онкологія. Він завершив другий курс хімієтерапії, і ще два попереду. Каже, ознаки хвороби відчував довгий час, та до лікарів не звертався.

Від вакцини чоловік не відмовляється. Ба більше, тепер робить її від усіх вірусних хвороб.

Вакцинуватися проти грипу можуть не лише онкохворі. До прикладу, активно щеплюються й працівники медзакладів. Світлана ж робить це для того аби не наражати на небезпеку своїх пацієнтів.

Проблеми захворюваності онкології актуальні по всій Україні. На Рівненщині за роки Незалежності ця хвороба виросла на 37%.

Люди з онкологією мають ослаблений організм, та їм все ж таки можна робити вакцини проти вірусних хвороб.

Директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненщини наголошує, що вакцинація від грипу не входить до обов’язкового переліку щеплень, тому й не забезпечується за кошти державного бюджету. Відтак, доводиться організовувати подібні акції, де щеплення роблять безплатно.

Вакцинальна бригада працюватиме у Рівненському обласному протипухлинному центрі до 9 лютого. Отримати щеплення можна з 08:00 ранку до 16:00 вечора. Усе це безплатно.

Читайте також: Допоможіть розшукати зниклого безвісти жителя Дубенщини

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *