Четверо полеглих воїнів з Рівненщини доєдналися до Небесного війська

Четверо полеглих воїнів з Рівненщини доєдналися до Небесного війська - INFBusiness

На Рівненщині попрощались із чотирма полеглими Захисниками: Сергієм Якубою, Борисом Ковалем, Дмитром Єфіменком та Олександром Ситником.

Сергій Якуба народився у місті Корець, проживав у селі Іванівка. Закінчив місцеву школу, а згодом вище професійне училище. 47-річний воїн загинув 28 грудня на Донеччині, отримавши поранення несумісні із життям.

Борис Коваль народився у селі Дядьковичі 11 серпня 1975 року. Працював у Рівненському ШЕУ та пройшов шлях від штатного працівника до головного інженера. Мобілізували Бориса у квітні 2023 року. На жаль, 30 грудня Герой загинув під час мінометного обстрілу на Донеччині.

Дмитро Єфіменко народився у місті Пологи на Запоріжжі. Працював вчителем математики та інформатики. 24 лютого Дмитро став на захист України. Проте його рідне місто опинилось в окупації. Сім’ї довелося виїхати і своїм прихистком вони обрали Рівненщину. Дмитро продовжив воювати, але, на жаль, загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Олександр Ситник був жителем міста Вараш. Народився чоловік на Сумщині. Воїн служив спочатку в Окремій президентській бригаді імені Богдана Хмельницького, а потім у 117-ій ОМБ. Загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Співчуття рідним та близьким.

Вічна шана та пам’ять Героям.

Читайте також: Загинув у січні минулого року: у Рівному попрощалися з вчителем та головним інженером ШЕУ (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *