Чим корисним та цікавим зайняти дитину? Канцелярія Kite для найменших

Чим корисним та цікавим зайняти дитину? Канцелярія Kite для найменших - INFBusiness

Товари для дитячої творчості — одні з найважливіших супутників дитинства. Це вірні помічники дітлахів та батьків. Адже дитячі канцтовари спроможні одночасно справлятися з безліччю функцій:

 • займають захоплюючою справою та допомагають цікаво провести час — дитина занурюється у творчість та відволікається від ґаджетів;
 • розвивають творчі навички, фантазію, просторове мислення, дрібну моторику, в цікавій формі ознайомлюють зі світом;
 •  виховують усидливість та привчають концентрувати увагу, відмінна профілактика кліпового мислення, яке формується під впливом гортання соцмереж та коротких відео;
 • допомагають справлятися зі стресом та в позитивному руслі давати вихід емоціям: робота руками та опрацювання дрібних деталей відволікають від тривожних думок.

Займаючись творчістю, дитина не просто весело проводить час, а і вчиться новому, тренує ручки для письма, розвиває мислення.

З користю усе зрозуміло — її дуже багато. А як щодо емоційної складової? Тут позитиву не менше. Діти дуже люблять малювати, ліпити та займатися творчою роботою з канцелярією Kite! Тож радимо запастися базовими товарами для дошкільнят.

Товари для ліплення дошкільнятам: різновиди та особливості

 • Тісто для ліплення Kite. Найкращий матеріал для найменших. Тісто має максимально натуральний склад та абсолютно нешкідливе навіть якщо дитина випадково проковтне шматочок (адже складається виключно з безпечних харчових речовин). Воно дуже приємне на дотик, легко розминається дитячими пальчиками. Потребує зберігання в герметичній тарі, адже на відкритому повітрі поступово застигає.
 • Восковий пластилін Kite. Він має приємну текстуру, одразу дуже легко розминається та не потребує підготовки до ліплення. Деталі відмінно поєднуються між собою, а кольори — чудово змішуються, створюючи нові відтінки. Має розкішну насичену палітру кольорів та різноманітні формати упаковки: від базових до розширених. Восковий пластилін Kite представлений в заворожуючих яскравих та ніжних пастельних гамах.
 • Повітряний (легкий) пластилін Kite — дуже популярний серед малечі різного віку. Цей матеріал має “магічну” особливість: готові вироби застигають на відкритому повітрі, набуваючи текстури м’якого каучуку. Можна самому ліпити будь-які іграшки та фігурки, якими потім можна гратися. Також можна ліпити одяг для ляльок чи м’ячики-стрибунці (після застигання повітряний пластилін стрибає). Під час ліплення має дивовижно бархатисту та приємну текстуру.

Чим корисним та цікавим зайняти дитину? Канцелярія Kite для найменших - INFBusiness

Канцелярія Kite © пресслужба

Фарби для дошкільнят

 • Пальчикові фарби Kite — найперші фарби для вашої дитини. Вони мають у своєму складі безпечні харчові речовини та спеціально гіркий смак. Пальчикові фарби ознайомлять малюка з чарівним світом творчості та подарують незабутні яскраві емоції.
 • Акварельні фарби Kite — базові та мають бути у кожної дитини. В асортименті Kite — величезний вибір палітр на будь-який смак. Різна кількість кольорів, включаючи перламутрові та глітерні. Приголомшливі упаковки з улюбленими героями. Натуральний склад на основі меду.
 • Гуаш Kite. Насичені кольори, однорідна текстура, відмінна пігментація. Цими фарбами можна створювати справжні художні шедеври. Вони дозволяють працювати в різних техніках та яскраво проявляти свої таланти.

Кольорові олівці Kite

 • Традиційні кольорові олівці Kite мають якісний яскравий грифель, який створює насичену лінію. Завдяки корпусу з високоякісної натуральної липи, олівці легко заточуються без сколів та зазублин. Розмаїта палітра відтінків надихає малювати з радістю та відмінним настроєм.
 • Тригранні олівці призначені для найменших. Завдяки особливій формі, вони правильно лягають у щіпку, щоб дитина звикала малювати, правильно тримаючи олівчик.
 • Акварельні олівці Kite поєднують у собі усі переваги традиційних кольорових олівців Kite, але мають ще одну цікаву особливість — кольори ефектно розмиваються водою, створюючи неперевершений акварельний ефект. Акварельними олівцями можна допрацьовувати картини, створені фарбами, а також — поєднувати традиційну суху та вологу техніки нанесення пігментів на папір.

Творчість та розвиток разом з Kite — радість та користь для дитини.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *