Чому на Рівненщину приїхала міністерка соцполітики Оксана Жолнович? (ВІДЕО)

Владислав Стецюк

Чому на Рівненщину приїхала міністерка соцполітики Оксана Жолнович? (ВІДЕО) - INFBusiness

На Рівненщину з робочим візитом приїхала Міністерка соцполітики Оксана Жолнович. Відвідала Центр реінтеграції та клеванський госпіталь. Обговорювали нові соціальні проєкти в громадах області. Більше далі у сюжеті.

Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович приїхала на Рівненщину. В Рамках робочого візиту відвідала Денний центр соціально-психологічної допомоги. У ньому нещодавно запрацювала зелена кімната для опитування дітей.

На Рівненщині планують запустити нову соціальну послугу, яка забезпечуватиме формування життєстійкості. Рівненщина може стати першою в Україні, з таким нововведенням. Надаватимуть цю послугу у всі тергромадах.

Міністерка Оксана Жолович виділяє, Рівненщина є однією з лідерів по реабілітації військових. Наголошує, важливо надавати соціально-психологічну підтримку ветеранам та їхнім родинам.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль каже, психологічна та соціальна допомога має структуровано надаватися у кожні громаді регіону і кожному, хто цього потребує незалежно від місця прописки.

Нагадаємо, в області функціонують 4 Центри психосоціальної підтримки, тобто в у всіх районних центрах. Загалом психологічну допомогу надають у 55 медзакладах області.

Читайте також: У Рівному відбудеться благодійний концерт фронтмена гурту “Тінь Сонця" на підтримку ЗСУ

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *