Чотири маскувальні сітки за день: в одній зі спецшкіл Рівненщини активно допомагають нашим воїнам

Чотири маскувальні сітки за день: в одній зі спецшкіл Рівненщини активно допомагають нашим воїнам - INFBusiness

В одній зі спецшкіл Рівненщини сплели стільки маскувальних сіток, що не злічити. Про це розповідають в Рівненській обласній раді.

Чотири маскувальні сітки за день – стільки можуть виготовити у "Спеціальна школа 1" в смт Клевань Рівненської обласної ради. З перших днів повномасштабного вторгнення колектив закладу об’єднався навколо допомоги військовим. Чи не щодня тут роблять щось важливе та потрібне для наших захисників і захисниць.

Чотири маскувальні сітки за день: в одній зі спецшкіл Рівненщини активно допомагають нашим воїнам - INFBusiness

Днями передали на передову маскувальну сітку, на яку використали понад 300 м спеціальної тканини.

Почали з понеділка, а завершили роботу у п’ятницю. Потреба у маскувальних сітках не зменшується. Спершу ми виготовляли їх з різних матеріалів: старих тканин та вживаного одягу. Кольори обирали, залежно від запиту військових. Однак останнім часом підходимо до цього питання більш професійно: замовляємо через інтернет спеціальну тканину, яка за своїми характеристиками якраз підходить для виготовлення маскувальних сіток. Такі сітки легші у вазі та більш зносостійкі, – розповіла директорка школи Євгенія Василівна Фалко.

Матеріали для виготовлення таких захисних засобів працівники школи купують за власний кошт. До процесу виготовлення також підходять дружно. За словами Євгенії Фалко, бувало, коли 70-80 людей одночасно плетуть сітки й встигають за день зробити кілька таких захисних засобів.

Нещодавно три нові маскувальні сітки відправили у підрозділ, в якому служить брат однієї з працівниць спецшколи.

Чотири маскувальні сітки за день: в одній зі спецшкіл Рівненщини активно допомагають нашим воїнам - INFBusiness

Загалом, у лавах ЗСУ воюють батьки 58 учнів закладу, ще 20 його працівників чекають з фронту своїх чоловіків та синів. На жаль, є і втрати: рідні трьох дітей та двох педагогів віддали життя за Україну, серед загиблих Героїв – один випускник спецшколи.

У Клеванській спецшколі кажуть, що запити з фронту є постійно. Тому, окрім сіток, продовжують збирати для наших захисників і захисниць продуктові пакети, влаштовують благодійні ярмарки. Адже розуміють: на передовій немає вихідних, тому тут, в тилу, щодня треба робити все від себе можливе, щоб допомогти нашим військовим здобути перемогу.

Читайте також: На Рівненщині вогнеборці за минулу добу ліквідували 12 пожеж

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *