Двом військовослужбовцям з Сарненщини присвоєно звання “Почесний громадянин Сарненської міської територіальної громади”

Двом військовослужбовцям з Сарненщини присвоєно звання "Почесний громадянин Сарненської міської територіальної громади" - INFBusiness

Івану Кишенку та Олександру Лабунському – присвоєно звання “Почесний громадянин Сарненської міської територіальної громади”. Про це повідомляють в Сарненській міській раді.

З метою відзначення та вшанування осіб, які внесли значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Сарненської міської територіальної громади, збагачення національної духовної спадщини, за благодійну, гуманітарну, наукову і громадську діяльність, осіб, які беруть (брали) безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації на крайній сесії Сарненської міської ради затверджено відповідне Положення.

На цьому ж засіданні обранці громади проголосували за присвоєння вищезгаданого звання двом військовослужбовцям – жителям нашої громади:

  • Івану Кишенку – солдату 15 мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон", Герою України.
  • Олександру Лабунському – старшому солдату Збройних сил України, ветерану АТО, Герою України, посмертно.

Відповідно до Положення згідно Програми "Турбота" родині О. Лабунського та І. Кишенку буде виплачено одноразову грошову винагороду з бюджету громади у розмірі 100 тисяч гривень.

Читайте також: Перед судом постане житель Вараського району за збут гранати та зберігання боєприпасів

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *