Готують молодих бійців захищати Україну: Як проходить вишкіл ДФТГ №2 “Волинь” (ВІДЕО)

Владислав Стецюк, Андрій Дейнега

Готують молодих бійців захищати Україну: Як проходить вишкіл ДФТГ №2 "Волинь" (ВІДЕО) - INFBusiness

Готують молодих бійців захищати Україну. Мова про ДФТГ №2 “Волинь”, що базується у місті Дубно. Новобранців навчають тактики, стрільби та медицини. Понад 200 вишколених добровольців вже захищають Україну на фронті.

Ось так проходять навчання ДФТГ №2 "Волинь". Щотижня десятки добровольців вдосконалюють свої навички зі стрільби, медицини та інших технік, аби надалі підготовити себе до активних бойових дій.

Розпочинаються вишкіл з молитви та хвилини мовчання.

Далі інструктаж, видача патронів та підготовка зброї. Потому виконання бойового завдання – стрільба по цілях в русі.

Проводить навчання зі стрільби український військовий з позивним "Мисливець". Чоловік з 2014 року захищає терени країни, тому має чого навчити молодих бійців.

У ДФТГ №2 "Волинь" не лише українці. Олександр за національністю – німець. 10 років тому він служив в армії Німеччини. Каже, вирішив набратися військового досвіду у бійців, які борються на реальних полях битви, аби зуміти захистити себе та своїх рідних, адже від війни незастрахована жодна країна.

Доповнює, в Німеччині по різному ставляться до повномасштабного вторгнення росії в Україну. Олександр сам змінив думку щодо війни, коли у 2018 році вперше побував на українських теренах.

Після стрільби, учасників ДФТГ №2 "Волинь" навчали користуватися гранатометом та діям після пострілу.

Потому майбутні військові освоюють один з найголовніших елементів виживання у зоні бойових дій – тактичну медицину.

У ДФТГ є свій парамедик з позивним "Ірокез". Він наймолодший у підрозділі. Йому 20 та вже має сертифікат про проходження такмеду у Чернівцях. Надалі хоче підписати контракт із ЗСУ.

У добровольчому формуванні є і люди пенсійного віку. Сергій дізнався що таке війна ще у 2014 році. Він проживав у Донецьку, працював шахтарем. Пригадує останній робочий день на шахті.

Після тактичної медицини, добровольців навчали користуватися бусоллю. Це прилад для наведення артилерії та мінометів.

На завершення навчального дня, добровольці тренуються зачищати окопи.

Командує добровольчим формуванням Валентина Сіньковська. Жінка з 2014 року була волонтером в українській добровольчій армії. Нещодавно Валентина повернулася з передової. Там жінка пробула місяць. Каже, на фронті не вистачає дронів, без них важко вести бій.

Існує ДФТГ коштом волонтерів та самих добровольців. Кажуть, від місцевої влади підтримки не мають.

Добровольче формування №2 "Волинь" утворилося за кілька місяців до початку повномасштабної війни. За цей період вишкіл пройшли сотні людей. Понад двісті з них захищають Україну на передовій. Також добровольці охороняють стратегічні об’єкти України. Доєднатися до формування може кожен охочий.

Чиатйте також: Бойовий медик з Рівненщини зустрівся із Зеленським та отримав нагороду “Герой-рятувальник року” (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *