Хочуть створити ОСББ, але не всі: як пояснюють свої позиції мешканці однієї з багатоповерхівок Рівного? (ВІДЕО)

Ольга Данілюк, Павло Стецюк

Хочуть створити ОСББ, але не всі: як пояснюють свої позиції мешканці однієї з багатоповерхівок Рівного? (ВІДЕО) - INFBusiness

Хочуть створити ОСББ, але не всі жителі будинку від цього в захваті. Мова про багатоповерхівку на вулиці Замковій. Напередодні там відбулись збори. Більшість мешканців за створення ОСББ, але є й ті, що проти. Звернулись до журналістів, аби розповісти чому.

Тут люди, які заборгували за дом 10-В 254 тисячі і ці люди собирають ОСББ, які не хочуть платити у компанію Будсервіс і вони ці люди збирають ОСББ. А ми, пенсіонери, ми не хочемо, нас влаштовує компанія Буд сервіс, – каже Валентина ОВЧАРУК, мешканка будинку на вулиці Замкова 10-В.

Однак, ця управлінська компанія влаштовує не всіх мешканців будинку, наголошує чоловік, який проживає тут уже більше 17 років.

Мені подобається ОСББ тим, що в них є звіт: скільки грошей плюс, мінус, хто заплатив, а хто не заплатив. Це легко подивитися. А якщо взяти період за який нами опікувалися, коли виникало якесь питання відповідь, яку я завжди чув: "У нас немає грошей". + Я задоволений, що багато людей за створення ОСББ, хоч є і люди, які налаштовані негативно тому, що вони зацікавлені в своїх городах, квітниках, гаражах і ще в чомусь в цьому плані, – каже Михайло ГРІНЬ, мешканець будинку на вулиці Замкова 10-В

Звичайно за ОСББ вся молодь, можливо тому, що їм дешево дістались ці квартири, а ми відпрацювали на них по 18 років і втрачати ще щось не хочемо. Тому, що неясно, що буде дальше, тому, що згідно нового закону, який я прочитала там ОСББ не може вижити нормально, – Ніна ГОДЕБСЬКА, інша мешканка будинку

Жінка додає, на її думку вибір голови ОСББ відбувається з порушеннями:

Я проти створення ОСББ тому, що йде все з порушеннями, навіть зараз реєструються присутні і є такі, що не мають ні квартири ні прописки, ні власники, ні співвласники. Коли реєструвалися згідно Закону України повинні надавати документ на право власності, ні одна людина не показала документ на право власності.

В правлінні Ради голів ОСББ Рівного зазначають, голосувати і справді мають право лише власники та співвласники квартири. Втім, документ про право власності їм на голосування нести не обов`язково.

Довідка про право власності надається коли формується список співвласників. У створенні ОСББ мають приймати участь всі співвласники. Збори установчі попереджаються заздалегідь. За 15 днів до установчих зборів під розписку співвласники мали бути повідомлені про те, що відбудуться установчі збори, – Галина ПОХИЛЬЧУК, голова правління Ради голів ОСББ Рівного

Кому ж не вийшло прийти на збори упродовж 15-ти днів ще мають можливість проголосувати. І якщо більше ніж дві третіх мешканців будинку будуть за створення ОСББ тоді його і зареєструють. Додамо, що в Рівному на сьогодні створено 720 ОСББ, що становить більше 50-ти відсотків об`єднань багатоквартирних будинків у місті. 

Читайте також: Небезпечні сходи, або хто відповідає за укриття на Дворецькій у Рівному? (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *