Хто і як контролює стан захисних укриттів на Рівненщині?

Хто і як контролює стан захисних укриттів на Рівненщині? - INFBusiness

За півтора роки повномасштабної війни росія активно атакувала житлові будинки, школи, лікарні та інші цивільні об’єкти України. Жертвами ракетних ударів ставали мирні мешканці нашої держави. Тому важливим питанням є облаштування захисних споруд для населення, особливо в лікарнях, школах та житловому фонді.

На цьому під час брифінгу в Рівненській ОДА наголосила начальниця управління представництва інтересів держави в суді Рівненської обласної прокуратури Людмила Сандер.

«З перших днів повномасштабного вторгнення органами прокуратури у співпраці з місцевою владою, органами ДСНС даному питанню приділена велика увага. Проведено ряд нарад, семінарів та різного роду навчань, зареєстровано кримінальні провадження, скеровано безліч позовних заяв», – розповіла Людмила Сандер.

Серед пріоритетів у сфері цивільного захисту обласна прокуратура визначила: технічний стан захисних споруд, готовність до укриття населення, законність відчуження захисних споруд та повернення їх у власність громад.

На сьогодні органи прокуратури позбавлені функції так званого загального нагляду і здійснюють свою діяльність у формі представництва. Тому реагування здійснюється шляхом пред’явлення відповідного позову, чи оскарження певного судового рішення.

«Інформацію для позовних заяв органи Рівненської обласної прокуратури, здебільшого, отримують за результатами опрацювань різного роду електронних систем – Prozorro, повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування, матеріалів контролюючих органів, інформацій у ЗМІ, соцмереж, зі звернень фізичних та юридичних осіб тощо. Якщо у вас є наявна інформація про порушення у сфері цивільного захисту – обов’язково інформуйте обласну прокуратуру», – зазначила працівниця прокуратури.

Людмила Сандер повідомила, що з початку повномасштабного вторгнення органами обласної прокуратури було виявлено факти незабезпечення стану готовності захисних споруд у навчальних закладах Рівненщини. У зв’язку з цим, до суду було направлено 3 позови, два з яких – задоволено.

Робота в даному напрямку є системною і продовжується. 

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОВА.

Читайте також: На Рівненщині відбувся семінар щодо основ ветеранської політики

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *