“Я – Журналіст”: Школярів та студентів Рівненщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі (ВІДЕО)

Владислав Стецюк, Павло Стецюк

"Я - Журналіст": Школярів та студентів Рівненщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі (ВІДЕО) - INFBusiness

Школярів та студентів Рівненщини запрошують долучитися до Всеукраїнського конкурсу “Я – Журналіст”. Цьогорічна тема – перемоги українців. Проводять конкурс вже 15 років. Більше, далі у сюжеті.

Соломія Матяш – учениця 5 класу. Дівчина вперше бере участь у Всеукраїнському конкурсі "Я – Журналіст". Каже, вирішила написати твір за фотографіями її родини.

Цього року темою конкурсу є розповісти світу про перемоги українців. Тому Соломія написала про найбільшу перемогу – свободу українського народу.

Соломії запропонувала взяти участь у конкурсі її вчителька української мови та літератури Оксана Гаврилюк. Викладачка звернула увагу на талант учениці до написання творів.

За 15 років існування конкурсу, вперше до участі доєдналися студенти. Засновник конкурсу Віталій Голубєв каже, вікові рамки в майбутньому розширять, аби чим більше людей змогли доєднатися.

Доєднатися до конкурсу можна через сайт "Я – Журналіст". Фінансується конкурс коштами засновника.

До слова, минулого року з Рівненщини понад 120 школярів взяли участь в конкурсі "Я-Журналіст". Доєднатися можна до 15 лютого.

Читайте також: Рівнянин поповнив свою тисячну колекцію новою маркою

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *