Як поділити любов

Як поділити любов - INFBusiness

Народження другої дитини – радість для батьків. Старша дитина при цьому не повинна почуватися обділеною.

Усе на двох

Тепер маленький братик або сестричка оселилися на території старшої дитини назавжди. Вона не відразу усвідомлює це: спочатку ставиться до нового мешканця як до великої іграшки, але потім помічає, що молодшому приділяють значно більше уваги і часу.

Що менший вік старшої дитини, то відвертіше вона проявлятиме свої ревнощі. Вона може навіть поводитися зухвало агресивно не лише до молодшого, але й до своїх батьків, які чинять із нею так несправедливо.

Головна її мета – будь-яким способом привернути до себе увагу. Вона може навіть поводитися, як малюк: пхинькати, смоктати палець тощо.

Як боротися

Головне – не варто сердитися на неї за ці витівки. Вона робить це від браку любові, й ваша увага для неї зараз не менш важлива, ніж задоволення фізичних потреб новонародженого.

Приділяйте ревнивцеві якнайбільше часу, запасіться терпінням і любов’ю. Пам’ятайте, що краще запобігти ревнощам, ніж боротися з ними.

Не варто провокувати ревнощі. Наприклад, віддавати молодшому іграшки, ліжечко або навіть кімнату старшого малюка.

Якщо раніше ви завжди читали старшому казку на ніч – у жодному разі не змінюйте цієї традиції.

Довіряйте старшій дитині, але пам’ятайте, що вона ще маленька. Не варто вимагати від неї забагато.

Уникайте команд і вчинків, які сигналізують: «Не чіпай!» Довіряйте молодшу дитину старшій. Заохочуйте обійми та прояви любові.

Дайте ревнивцеві доручення, яке виконуватиме лише він. Наприклад, вибирати, які шкарпетки одягти дитині, чи яку пісеньку співати їй перед сном.

Користуйтеся простим правилом: двоє батьків – двоє дітей. Нехай тато погуляє з молодшим, а ви приділіть час старшому. Або тато може піти зі старшим у цирк, а ви в цей час займетеся молодшим.

Нагадайте старшій дитині, як багато в неї переваг перед молодшою. Вона може бігати у дворі і їсти цукерки, а малюк поки тільки спить і їсть. Є чому позаздрити!

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *