Яна Клочкова і Денис Силантьєв навчили плавати 3 тис. дітей!

Яна Клочкова і Денис Силантьєв навчили плавати 3 тис. дітей! - INFBusiness

Як повідомляє УНІАН, 31 серпня відбулося урочисте закриття Клубу дитячого плавання, який працював у Гідропарку все літо. Завдяки активістам у Києві безкоштовно близько 3 тис. дітей навчилися плавати й не боятися води. І, можливо, це врятує не одне життя!

Заняття в Клубі проходили з 2 липня по 31 серпня цього року. Тренери вчили плавати малюків у віці від 6 до 12 років абсолютно безкоштовно! Крім того, майстер-класи з плавання їм давали олімпійські чемпіони Яна Клочкова та Денис Силантьєв.

Серед організаторів цієї громадської ініціативи – Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання Яни Клочкової й Дениса Силантьєва. Найкращим вихованцям Клубу дитячого плавання, а також усім викладачам були вручені іменні сертифікати, подарунки та купальні костюми, створені під брендом знаменитих чемпіонів минулого.

Вже не перший рік Клуб дитячого плавання займається цією благородною місією. Цього літа він працював у п’яти містах України: у Києві, Запоріжжі, Херсоні, Житомирі та Дніпропетровську.

– Саме такі проекти дають можливість батькам бути впевненими у безпеці своїх дітей на воді. Тому що на тлі тотального руйнування інфраструктури дитячого плавання залишається один вихід – власними силами навчити дітей плавати, таким чином, уникнувши трагедій, – відзначив Зорян Шкіряк, один із засновників Клубу.

Дуже приємно відзначити, що плавати навчилася й велика кількість дітей із бідних, неповних та неблагополучних сімей.

Будемо сподіватися, що завдяки такій ініціативі наші чиновники, нарешті, згадають про здоров’я дітей і молоді. І тоді походи в басейн усім класом стануть звичайною справою, а ціни на абонементи в басейн для дітей будуть доступними навіть для найменш забезпечених сімей. Та й звичайні басейни в Києві зараз перебувають у напіваварійному стані.

Крім того, дуже хочеться вірити, що подібні клуби відкриватимуться і в інших містах України. Адже діти з невеликих міст і селищ теж хочуть навчитися плавати!

Засновники обіцяють, що Клуб дитячого плавання продовжить свою роботу й наступного року.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *