Інклюзія та інновації: як у Рівному змінюють міський транспорт для всіх жителів (ВІДЕО)

Інклюзія та інновації: як у Рівному змінюють міський транспорт для всіх жителів (ВІДЕО) - INFBusiness

У Рівному з’являться нові міські автобуси. До кінця року планують закупити до 20 транспортних засобів. В умовах війни ці автобуси вкрай потрібні місту, адже дозволять в разі ворожих ударів використовуватись для евакуації населення, а також в разі перебоїв з електропостачанням нові автобуси зможуть замінити на найбільш затребуваних маршрутах рівненські тролейбуси, які без стабільної подачі електроструму працювати просто не в змозі. Попри незначні протести екоактивістів у департаменті інфраструктури й благоустрою запевняють придбання в автобусів єдино правильне рішення, крім того, всі вони працюють за екологічним стандартом Євро-5 і обладнані таким чином аби можна було перевозити людей з інвалідністю.

Директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима каже, автобуси, які планують придбати надзвичайно важливі особливо напередодні зими, адже ворог знову намагатиметься завдавати ударів по нашій енергетичній інфраструктурі, а досвід минулого року показав що в разі перебоїв з електропостачанням замінити на маршрутах непрацюючі без струму тролейбуси нічим. Також у разі надзвичайної ситуації, цими автобусами буде здійснюватись евакуація містян, поки ж доводиться сподіватись на приватних перевізників, маршрутки яких не пристосовані до перевезення людей з інвалідністю./

Ці автобуси мають екологічний стандарт Євро-5. Тобто з низьким викидом шкідливих речовин. Також ці автобуси зможуть перевозити маломобільні групи населення зокрема вони обладнані пандусом та місцями для людей на інвалідних візках. На цей час, рівненські маршрутки такої можливості не мають взагалі.

Дані автобуси належатимуть комунальному підприємству "Рівнеелектротранс". Це дасть змогу чітко дотримуватись всіх стандартів та графіків руху, а саме на це найчастіше скаржаться рівняни в роботі приватних перевізників.

Загалом, планують закупити до 20 автобусів. Вміщатимуть вони не менше 55 пасажирів. Купуватимуть транспортні засоби за кредитні кошти державної програми "5-7-9".

Читайте також: У Вараському районі рятувальники ліквідували пожежу в автомобілі, що загорівся під час руху

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *