Історичний Маріуполь, який зруйнувала війна, можна побачити в Рівному (ВІДЕО)

Павло Невесенко, Павло Стецюк

Історичний Маріуполь, який зруйнувала війна, можна побачити в Рівному (ВІДЕО) - INFBusiness

Чутливо та емоційно – так у Рівному пройшла презентація фотовиставки “Вписані в історію. Зруйновані війною”. Тематика – архітектурні будівлі Маріуполя, які були збудовані кілька сотень років тому і були знищені окупантами після 24 лютого. Павло Невесенко продовжить.

Віршем побачення з Маріуполем відкрили фотовиставку присвяченому цьому місту. На ній показують усі ці пам’ятки та історичні місця, які зруйнували в Маріуполі з початком повномасштабної війни. Однією з таких є Драмтеатр. На виставці окрім світлин представили макет – точну копію Маріупольського драмтеатру.

Внутрішньопереміщені Маріупольці, роблять все, щоб зберегти свою культуру, традиції та історію. Такою виставкою показують світу, яким був український Маріуполь, аби зберегти його у майбутньому та створите новий.

Подібну виставку у Рівненському краєзнавчому музеї проводять вдруге. Вони користуються популярністю не лише серед Маріупольців, які мешкають у Рівному, а й самих містян.

Станом на 24 лютого 2022 в Маріуполі налічувалось: 206 історичних будівель, 106 пам’ятників історії та монументального мистецтва, 33 об’єкти археології. Більшість з них знищені чи пошкоджені росіянами. Втім, організатори переконані – після повернення в український Маріуполь зроблять його ще красивішим.

Читайте також: Заслужений майстер спорту з Рівненщини виборов три золоті нагороди на Кубку світу

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *