Жителі Рівненщини відкривають власні справи за державний кошт

Жителі Рівненщини відкривають власні справи за державний кошт - INFBusiness

У межах урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа» Рівненська область отримала ще 39 позитивних рішень на суму 9,1 млн грн і буде створено 72 робочих місця.

 Повідомляють у обласному центрі зайнятості.

Загалом на Рівненщині з 1 лютого цього року отримано 528 позитивних рішень. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 1002 нових робочих місць. Про це повідомила в.о. директора Рівненського обласного центру зайнятості Надія Плютинська.

Рівненська область займає друге місце з-поміж всіх регіонів за кількістю ухвалених позитивних рішень.

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень в роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів; переробній промисловості; тимчасовому розміщенні й організації харчування; будівництві; освіті.

З часу започаткування проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа», а це з липня 2022 року, в області профінансовано 676 отримувачів мікрогрантів та створено 669 нових робочих місць.

Нагадуємо, прийом нових заяв на отримання мікрогрантів триває до 19 листопада 2023 року.

За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов’язковою умовою є створення 1-2 робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *