Колишній гуморист і учасник телешоу «Ліга Сміху» розповідає про службу у рівненському підрозділі Національної гвардії

Колишній гуморист і учасник телешоу «Ліга Сміху» розповідає про службу у рівненському підрозділі Національної гвардії - INFBusiness

Григорій Рицький – сценарист, гуморист, співзасновник гумористичної команди «Скучне життя Гріши і Діми», учасник «Ліги сміху». Уже близько року Григорій служить у рівненському підрозділі Національної гвардії.

 Про це розповіли на сторінці Військова частина 3055. Рівне

Попри навантаження і виклики служби Григорій знаходить час для волонтерства і допомоги побратимам – інколи він разом з колегами-гумористами він виступає на благодійних концертах під час яких збирають кошти для підрозділів Сил оборони України.

На початку повномасштабного вторгнення чоловік з товаришем по команді закінчили зйомки шоу «Ліга сміху», але плани довелося радикально змінити. У перші дні Григорій разом з друзями будував блокпости, намагався долучитися до місцевої Територіальної оборони: «У Тероборону тоді не взяли, сказали, що там вже нема місць. Тому на початку війни я почав займатися волонтерством. А вже восени минулого року розпочалась моя служба у Національній гвардії».

Чоловік опанував базовий курс підготовки бійців, присягнув на вірність українському народові та розпочав службу на стратегічних об’єктах Рівненщини. За рік служби у війську гвардієць багато навчився. Григорій був кулеметником, а також інженером.

«Спочатку я був на посаді кулеметника. Згодом, коли підрозділ зайняв оборону на одному зі стратегічних об’єктів потрібно було обслуговувати мінні поля. Тоді я опанував навички інженера-підривника. Я навчився, як потрібно робити обходи, готувати міни до підриву, поводитися з протитанковими і протипіхотними мінами», – ділиться гвардієць.

Григорій розповідає, що гумор теж став зброєю у цій війні.

«Іноді було не до сміху, подекуди з’являвся страх, але коли все спокійно і ти цілий день будуєш укріплення, наприклад, то якийсь жарт проскакує», – розповідає Григорій. – У підрозділі я не головний комік і жартівник, хлопці в армії вміють круто жартувати. У мирний час ми могли би створити свою команду. Зазвичай я нікому нічого не розказував про участь у «Лізі сміху», але коли потрапляв на нове місце служби, то проходив певний час і звучить репліка: «Десь я тебе бачив», – так дізнаються, що я виступав на шоу, просять скинути відео тощо».

Сьогодні гумористи нерідко допомагають військовим – організовують благодійні стендапи чи концерти.

«Під час служби я постійно підтримую зв’язок з колегами-гумористами. Коли мої стендап-коміки приїжджали у міста, що близько до місця моєї служби, я відпрошувався і з ними виступав. Нам вдавалося зібрати понад 30 тисяч на потреби Сил оборони. За час моєї служби були різні благодійні заходи. Наприклад, концерт організований рівненським клубом «Standup WEST». Під час цього заходу нам вдалося зібрати кошти і купити авто для рівненського підрозділу ППО», – ділиться гвардієць.

Колишній гуморист і учасник телешоу «Ліга Сміху» розповідає про службу у рівненському підрозділі Національної гвардії - INFBusiness

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *