Кремлівські ФСБ вбили військового з Рівного: який мотив та покарання? (ВІДЕО)

Ілля Томашевський, Павло Стецюк

Кремлівські ФСБ вбили військового з Рівного: який мотив та покарання? (ВІДЕО) - INFBusiness

Резонансна справа дійшла до фіналу. У Рівному засудили кілера ФСБ, який на замовлення Москви вбив військового у Рівному. Сталося усе ще в 2016 році. І лише зараз справа дійшла до логічного завершення. Ілля Томашевський розповість подробиці.

Прокурор Олександр Станкевич розповідає про перебіг подій у залі суду резонансної справи. Ця заплутана та шокуюча подія сталась у вересні 2016. В одному з багатоквартирних будинків вбили чоловіка.

Вже згодом з’ясувалось що вбили колишнього військовослужбовця ЗСУ. Іван Мамчур ветеран АТО, який на той момент працював начальником відділу Рівненського слідчого ізолятора, повертався додому.

Під час розслідування правоохоронці встановили особу виконавця – це Олег Смородінов, і його спільник Костянтин Іванов.

За 2 місяці після вбивства під час перетину державного кордону на територію росії Олега Смородінова затримали та допитали.

За це завдання Смородінов отримав від кремлівського ФСБ – 2 тисячі доларів і 300 тисяч рублів. Його під вартою утримують з листопада 2016 року. У 20-му році його засудили до 12 років за держзраду. Згодом 58-річного кілера визнали винним ще й у вбивстві та незаконному поводженні зі зброєю. Його засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

А от спільника кілера засудили лише зараз. 38-річний Костянтин Іванов стежив за обстановкою на вулиці. В його обов’язки входило подати сигнал, що жертва зайшла у під’їзд та стежити, аби ніхто не зайшов і не завадив вбивству. Далі Іванов переховувався у москві, де його й затримали. У серпні 2020 року до Рівного спільника у вбивстві екстрадували.

Через два місяці після самого вбивства у Рівному Генпрокурор та голова СБУ повідомили, що затриманий Смородінов зізнався, що убив ексрозвідника спезназу Івана Мамчура на замовлення російської ФСБ за участь рівнянина в бойових діях у Грузії.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *