Крихітка на 400 кінських сил “Рошель”: як канадська автівка допомагає бригаді ТрО з Рівненщини (ВІДЕО)

Павло Невесенко

Крихітка на 400 кінських сил "Рошель": як канадська автівка допомагає бригаді ТрО з Рівненщини (ВІДЕО) - INFBusiness

Для ЗСУ вона маленька дівчинка Рошель, а для ворога смертельна зброя. Рівненська 104 бригада ТрО отримала Канадські бронеавтомобілі. На передовій ці автівки допомагають нашим захисникам виконувати роботу з більшою безпекою для особового складу. На Рівненщині стережуть кордон з Білорусією. У чому особливість та користь таких Рошельок знає Павло Невесенко.

Бійці 104 бригади ТрО її лагідно називають маленькою дівчинкою Рошель, або крихіткою на 400 кінських сил. На ділі це серйозний бронеавтомобіль, який нищить окупантів.

Ця автівка призначена для знищення диверсійних груп та подавлення ворогів, якщо вони йтимуть в наступ. Всередині є 10 посадочних місць для солдатів. При потребі може вмістити й більше особового складу. Наші солдати дещо модернізували Рошельку.

Рошелька комфортна в керуванні автівка. З її допомогою можна виконувати різноманітні військові завдання. А ще тут є червона кнопка. Вона на жаль не випускає ракети, жартують військові, але виконує не менш важливу функцію.

На озброєнні у 104 бригаді ТрО є десятки канадських бронеавтомобілів. На передовій вони допомагають військовим зберегти особовий склад, на Рівненщині стережуть кордон з Білорусією та використовуються під час навчань солдатів.

Читайте також: Пліч-о-пліч: завершення першої хвилі відновлення будинків Херсонщини

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *