Мінно-пошукові: як собаки несуть службу на північному кордоні? (ВІДЕО)

Анна Яцук

Мінно-пошукові: як собаки несуть службу на північному кордоні? (ВІДЕО) - INFBusiness

Спеціальні та мінно-пошукові. Мова про собак, які несуть службу на північному кордоні країни. Інспектори-кінологи із своїми помічниками обстежують місцевість та будівлі. Як прикордонники разом зі своїми чотирилапими друзями працюють на кордоні з Білоруссю, дивіться далі у сюжеті.

Спеціально навчені собаки поряд з прикордонниками. Головна функція чотирилапих – їхня нюхова здатність.

Інспектори-кінологи із своїми помічниками оглядають місцевість, обшукують приміщення та будівлі де можуть бути правопорушники. Також оглядають транспортні засоби. До великої війни на кордоні з росією та білоруссю, спеціальні собаки застосовувались у пунктах пропуску, однак з їх закриттям чотирилапі також залучаються до несення служби на блок-постах.

Зараз багато службових собак перекваліфікували для виявлення вибухових речовин. Шукають можливі сховки, які може використовувати ворог на кордоні та біля нього. Також собаки працюють і в інтересах правоохоронних органів й військових формувань.

Собак постійно тренують. Кращими для розшукової служби є ротвейлер та німецька вівчарка. Щоправда, застосовують й інші породи. Враховують кліматичні умови та місця, де буде застосовуватись собака.

Читайте також: У Рівному оголосили благодійний аукціон на дрони помсти FPV

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *