На Гощанщині чоловіку, який не бачить та не чує, відключили газ (ВІДЕО)

Владислав Стецюк, Людмила Жук, Володимир Захаров, Валентин Злиденний

На Гощанщині чоловіку, який не бачить та не чує, відключили газ (ВІДЕО) - INFBusiness

Взимку без опалення. На Гощанщині чоловіку, який не бачить та не чує, відключили газ. Усе через застарілий котел. Родичі його замінили, але тепла так і не має. Рідні б’ють на сполох, бо вдіяти нічого не можуть. Звернулись до журналістів.

Так двоюрідна сестра спілкується з Валерієм Гираком. Чоловік не бачить, не чує та не говорить. Живе сам. Нині, залишився без опалення.

25 листопада працівники Гощагазу наклали пломбу на газову трубу. Усе через старий котел.

Минулого тижня старий котел замінили на новий. Найняли майстра, той усю роботу виконав. Та газовики таки не відновили постачання газу. Нарікають, що не вони встановлювали котел, як передбачено законом.

Родичі кажуть, проблема, втім, що Валерій Гирак не може самостійно подати заяву, адже чоловік не дієздатний. Будинок оформлений на його покійну матір, а переписати на Валерія спадщину родичі не можуть, бо у нотаріусі відмовляються від цієї процедури, адже чоловік не розуміє, що підписує.

Родичі Валерія Гирака з цією проблемою прийшли у Гощагаз, звідти їх відправили у центр обслуговування клієнтів, аби там подали заявку.

Втім, Ольга Ющук не є власницею будинку. Тому не може подати заявку. Планує звернутись до нотаріуса, аби могла виступати від імені брата. Якщо це не допоможе – родичі підуть до суду. Та поки чоловік залишається без опалення. Єдиним джерелом тепла у будинку є невеличка грубка.

 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *