На Рівненщині чоловік категорично відмовився від мобілізації: яке покарання він отримав

На Рівненщині чоловік категорично відмовився від мобілізації: яке покарання він отримав - INFBusiness

Мешканця Гощанщини судили за ухилення від військового служби.

 Як зазначається у вироку Гощанського райсуду, 17 травня 2023 року йому вручили повістку при призов, відповідно до якої він мав з’явитися на пункті збору 22 травня.

Проте від повістки він відмовився.

Повідомляється, що чоловік не мав права на відстрочку. Відтак, йому висунули звинувачення за ст 366 КК України (ухилення від служби).

Обвинувачений свою вину не визнав, вказав,що він відмовився від отримання повістки, оскільки за станом здоров`я не може проходити військову службу, має ряд хронічних захворювань, медичні документи про які надавав лікарям, однак ВЛК визнала його придатним для проходження військової служби.

Також вказав, що висновок ВЛК він не оскаржував, в обласну ВЛК не звертався, з обставинами щодо часу та місця проходження ВЛК та відмови щодо отримання повістки, роз`яснення йому наслідків та відповідальності він погоджується.

Таким чином суд визнав чоловіка винним у скоєнні інкримінованого правопорушення та присудив 4 роки позбавлення волі, водночас звільнив від відбування покарання з іспитовим строком у два роки.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *