На Рівненщині попрощались із п’ятьма полеглими Героями

На Рівненщині попрощались із п'ятьма полеглими Героями - INFBusiness

На Рівненщині попрощались із п’ятьма загиблими захисниками: Василем Шляховчуком, Дмитром Усенком, Сергієм Біликом та Ігорем Гмитром із Рівненського району й Борисом Сосуновичем із Сарненщини. Про це інформують в Рівненській обласній державній адміністрації.

Василь Шляховчук народився 16 серпня 1976 року в селі Колесники колишнього Гощанського району. Після закінчення 9 класів здобув середню професійну освіту за спеціальністю столяр, потім пройшов строкову службу у лавах ЗСУ. Пізніше працював на різних підприємствах та організаціях області. У 2015 році Василь був мобілізований до ЗСУ для участі в АТО. Службу проходив у 36 ОБМП, потім у 128 ОГШБР. 24 лютого 2022 року Василь зустрів в 14 ОМБР в званні старший солдат. Загинув захисник 24 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання в Харківської області.

Ігор Гмитро народився у Рівному 25 квітня 1970 року. Навчався у 17 школі, а за тим у “школі міліції”. Більшу частину життя працював інкасатором, а останні роки — слюсарем у ТОВ “Рівнетеплоенерго”. Герой повернувся додому на вічний спокій. 53-річний сержант Ігор Гмитро загинув 25 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Старший солдат Сергій Білик з села Башине Бугринської громади. Воїн мужньо ніс військову службу з 7 березня 2022 року. Сергій народився 5 серпня 1986 року в селі Бугрин, проживав в селі Башине, навчався у Бугринському ліцеї, закінчив Рівненський автотранспортний технікум за спеціальністю механік по ремонту автомобілів. Працював авторемонтником та водієм. Разом з дружиною виховував доньку та сина. Загинув Герой 20 липня 2023 року у віці 36 років на Донеччині.

Клеванська громада прощалася із 20-річним воїном Дмитром Усенком, який віддав за Україну найцінніше – своє життя. Молодий воїн, помічник гранатометника батальйону оперативного призначення. Загинув 26 листопада 2023 року внаслідок ворожого обстрілу на Запоріжжі.
Захисник отримав поранення, несумісні з життям.

Борис Сосунович, 1991 року народження, був жителем села Бережки Дубровицької громади. 1 вересня 2022 року був призваний на військову службу. Служив стрільцем-санітаром. На жаль, 25 листопада 2023 року воїн загинув в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Читайте також: В Острозі відкрили меморіальну дошку на честь полеглого Героя

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *