На Рівненщині попрощалися з двома Захисниками

На Рівненщині попрощалися з двома Захисниками - INFBusiness

На Рівненщині попрощалися з двома Героями: Миколою Панасюком з Гощанської громади та Максимом Пилипакою — з Вараської.. Про це повідомляють в Рівненській ОДА,

Микола Панасюк народився 19 грудня 1974 року в селі Горбів на Гощанщині.

Закінчив Дроздівську неповну середню та Тучинську середню школи. Професію столяра здобув у Рівненському професійно-технічному училищі. Працював у сфері будівництва.

З перших днів повномасштабного вторгнення Микола пішов захищати рідну землю. Розпочав бойовий шлях у складі електрика-моториста монтажного відділення інженерного батальйону військової частини А0451.
Серце старшого сержанта навіки зупинилося 6 грудня в Харківській області.

Максим Пилипака народився у Вараші.

Після навчання у ліцеї №1 вступив до Національного університету "Одеська політехніка", де у 2015 році отримав диплом спеціаліста з комп’ютерно-інтегрованих технологічних процесів і виробництва. З 2017 року працював електрослюсарем з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань у цеху теплової автоматики та вимірювань Рівненської АЕС.

З перших днів повномасштабної війни Максим став на захист України. 26 лютого 2022 року був зарахований до числа військовослужбовців 104-ої окремої бригади територіальної оборони. Разом із побратимами воював під Макаровим, у Бахмуті. Старшого солдата прирядити до 118-ої окремої механізованої бригади — виконував завдання як розвідник у складі розвідроти.

30-річний воїн загинув 6 грудня під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.
Поховали захисника на Алеї Героїв кладовища у селі Стара Рафалівка.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *