На Рівненщині розгортають додаткові Пункти незламності через наближення негоди

На Рівненщині розгортають додаткові Пункти незламності через наближення негоди - INFBusiness

Під час засідання Координаційного штабу обговорили готовність регіонів до погіршення погодних умов, функціонування Пунктів незламності, стан основних дорожніх артерій.

«Нині на Рівненщині створено понад чотири сотні Пунктів незламності. Всі вони забезпечені автономними джерелами живлення. Окрім того, там є запас речей та засобів першої необхідності. Максимальна кількість людей, що можуть вмістити Пункти – майже 20 тисяч осіб. Донедавна таких локацій було 299. Є ще додатковий резерв, який при необхідності швидко буде розгорнутий та укомплектований», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Також він додав, що усім профільним організаціям, установам, а також структурним підрозділам вже доручено забезпечити посилену роботу і доступ до локацій обігріву на період погіршення погодних умов. Також перевірити запаси пально-мастильних матеріалів для безперебійної роботи із розрахунку автономного функціонування не менше п’яти діб.

Окремо звернули увагу на наявність мережі Інтернет, повідомила пресслужба Рівненської ОВА.

Нагадаємо, що знайти найближчий Пункт незламності можна на сайті nezlamnist.gov.ua. 

Нагадаємо, найближчими днями на території Рівненської області очікується суттєве похолодання. Вже у неділю стовпчик термометра опуститься до -12º, а з понеділка температура в області знизиться до -16º.

 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *