На Рівненщині розпочав роботу ще один ЦНАП

На Рівненщині розпочав роботу ще один ЦНАП - INFBusiness

Центр адміністративних послуг відкрили у Білокриницькій громаді. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який відвідав новий центр.

«Сьогодні адміністративні послуги стали ближчими для Білої Криниці. Наразі їх 52. Надалі кількість послуг збільшуватиметься. Керівництво громади з місцевого бюджету модернізували приміщення під ЦНАП у співпраці з донорами в межах програми розвитку ООН в Україні. Окрім того, закупили нову техніку завдяки проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується Урядом Великої Британії. Це гарний приклад взаємодії з міжнародними донорами», – сказав очільник області.

У приміщенні ЦНАПу проведено ремонтні роботи, облаштувано комфортні зони очікування та обслуговування громадян і дитячий куточок. Тут створено 7 робочих місць, які забезпечені технікою та обладнанням для надання послуг.

Віталій Коваль також додав, що це вже 47-й ЦНАП на Рівненщині. Важливо, що Білокриницька громада може отримати доступ до цифровізації та автоматизації усіх послуг. Рівненщина з кожним днем стає зручим, сервісним та цифровим регіоном, повідомили у Рівненській ОВА.

Читайте також: На Рівненщині через суд зобов’язали дві міські та селищну ради привести у відповідність укриття

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *