На Рівненщині в останню земну дорогу провели чотирьох Захисників України

На Рівненщині в останню земну дорогу провели чотирьох Захисників України - INFBusiness

На Рівненщині в останню дорогу провели чотирьох Героїв — Леоніда Аврамишина, Володимира Повшука, Віктора Савчука та Ігоря Мосійчука. Про це повідомляють в Рівненській ОДА.

Леонід Аврамишин — мешканець села Бережниця Дубровицької ТГ. Після закінчення Дніпропетровської академії внутрішніх справ працював у юридичній сфері. У 2018-2022 роках виконував бойові завдання в АТО, а у лютому цього року його мобілізували до лав ЗСУ. На жаль, 9 листопада Герой загинув у результаті обстрілу позицій гірсько-штурмової роти на Донеччині. У Леоніда залишились дружина та син.

На Дубенщині попрощалися із Володимиром Повшуком, 1981 року народження. Чоловік проживав у селі Ужинець Млинівської ТГ. У травні цього року був мобілізований до лав ЗСУ солдатом механізованого відділення. На жаль, 9 листопада Герой загинув під час несення служби на Бахмутському напрямку.

Віктор Савчук — мешканець села Великий Олексин Шпанівської ТГ. На жаль, 10 листопада Герой загинув на Запоріжжі. Рідні та близькі запам’ятали його, як світлу людину з добрим серцем. У загиблого залишилася дружина та двоє дітей.

Ігор Мосійчук проживав у місті Костопіль. Народився у 1987 році, навчався у місцевій школі №2 та закінчив Костопільське професійне технічне училище. Працював на підприємстві з виготовлення надгробних пам’ятників. До лав ЗСУ Ігор Мосійчук приєднався у липні цього року. На жаль, 10 листопада Герой загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. У захисника залишилися матір та дві доньки.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *