На Рівненщині в останню земну дорогу провели шість Героїв

На Рівненщині в останню земну дорогу провели шість Героїв - INFBusiness

На Рівненщині в останню дорогу провели Героїв: Віктора Хоптюка, Юрія Ярмольчука, Віталія Булачка, Валентина Сидорука, Валентина Данчука та Олександра Стецюка. Про це повідомляють в Рівненській ОДА.

 • Віктор Хоптюк народився 5 серпня 1975 року. Проживав у селі Білогородка Вербської тергромади. До лав Збройних Сил України був призваний у травні 2023 року. Службу у війську проходив у званні сержанта на посаді навідника механізованого відділення. На жаль, Герой загинув 5 лютого під час виконання бойового завдання у Харківській області. У Віктора залишилась дружина та п?ятеро дітей.
   
 • Юрій Ярмольчук народився 6 травня 1985 року. Проживав в Острожецькій тергромаді. Службу в Збройних Силах України проходив на посаді навідника гірсько-штурмового відділення. На жаль, Герой загинув 7 лютого під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

 

 • Віталій Булачок народився 2 лютого 1996 року в селі Миляч, що на Дубровиччині. Закінчив Дубенський фаховий коледж культури та мистецтва. Пізніше одружився та проживав у місті Дубно. Незалежність України захищав з 25 лютого 2022 року. Службу проходив в окремій механізованій бригаді на посаді розвідка. На жаль, Герой загинув 7 лютого під час виконання бойового завдання на Харківщині.
   
 • Валентин Сидорук народився 12 вересня 1968 року. Проживав у селищі Володимирець Володимирецької тергромади. Призваний на військову службу 19 жовтня минулого року. Служив стрільцем-помічником гранатометника механізованого батальйону однієї з частин Сухопутних військ. На жаль, Герой загинув 6 лютого у Донецькій області.
   
 • Валентин Данчук народився 20 вересня 1980 року в селищі Квасилів. Після закінчення місцевої школи навчався в автотранспортному технікумі Рівного, де здобув фах автомеханіка. Далі пройшов строкову службу у Збройних Силах України. Після строкової служби Валентин працював за спеціальністю. У 2014 році – активний учасник Євромайдану у Києві. Із перших днів повномасштабного вторгнення пішов до війська добровольцем. Служив у бригаді ТрО Рівного, перебував на чергуванні поблизу білоруського кордону. У січні цього року був переведений на Донецький напрямок. Отримав звання сержанта. Нагороджений численними грамотами за зразкову службу. На жаль, Герой загинув 6 лютого під час виконання бойового завдання на Донеччині. Перед тим Валентин встиг врятувати двох поранених побратимів.
   
 • Олександр Стецюк народився у селі Глинськ Здолбунівської тергромади. Навчався у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, далі вступив до Львівського інституту внутрішніх справ на факультет правознавства. Після навчання працював в дитячій кімнаті міліції у Здолбунові. Згодом – у службі охорони ПП «Виробничо-конструкторське об’єднання МААНС», водночас був водієм таксі. 20 вересня 2022 року Олександра призвали на військову службу за мобілізацією. Спочатку він служив на північних кордонах. З грудня минулого року воював на Донеччині. На жаль, 6 лютого серце Героя зупинилося. У чоловіка залишилася дружина, три доньки та троє онуків.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *