На Рівненщині відключатимуть боржників за електроенергію

На Рівненщині відключатимуть боржників за електроенергію - INFBusiness

Уряд дозволив відключення від електропостачання боржників за спожиту електроенергію, які живуть в регіонах, де не ведуться активні бойові дії та які не перебувають під тимчасовою окупацією. До таких належить і Рівненська область. Про це повідомляють в РОЕК.

Такі зміни внесені постановою Кабміну від 29.12.2023 за №1405.

Як відомо, раніше Кабмін запровадив мораторій на припинення надання житлово-комунальних послуг через заборгованість після 24 лютого 2022 до скасування воєнного стану в Україні.

На жаль, чимало споживачів користувалися забороною на відключення і не платили за спожите – майже 13 тисяч побутових абонентів Рівненщини не здійснили жодного платежу за електропостачання з початку повномасштабного вторгнення. А тих, хто, до прикладу, заборгував понад 2 тис. грн серед абонентів Рівненської області – майже 32 тисячі.

Як повідомили у ТОВ «РОЕК», загальна сума заборгованості за споживання електроенергії у Рівненській області станом на 1 січня 2024 року перевищує 335 млн. грн. З них протермінована заборгованість перевищує 115 млн. грн.

Кажуть, боржників попереджатимуть про наявну у них заборгованість аби ті розрахувалися за отримані послуги. У разі якщо споживач не розрахується з боргами, постачальник надсилатиме попередження про припинення надання послуги. Упродовж 10 днів споживач має відреагувати, інакше постачальник ініціюватиме відключення електропостачання, – кажуть у Рівненській Обласній Енергопостачальній Компанії.

Таким чином у боржників є часу до 25 січня аби оплатити отримані послуги й уникнути відключення за борги.

Якщо у споживача не має змоги сплатити всю суму боргу одним платежем, на підприємстві готові до розгляду можливості реструктуризації заборгованості. Для цього необхідно звернутися до місцевого Центру обслуговування споживачів.

Водночас ТОВ «РОЕК» дякує усім споживачам, які у такі складні для усіх нас часи знаходить можливість сумлінно сплачувати за спожиту електроенергію, підтримуючи таким чином нашу енергосистему та економіку держави, дбаючи про наявність світла у власних домівках!

Читайте також: Горіла кабіна баштового крана: у Рівному рятувальники швидко ліквідували загоряння

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *