На Рівненщині відновили польське кладовище: Приїхали гості із Польщі (ВІДЕО)

Владислав Стецюк

На Рівненщині відновили польське кладовище: Приїхали гості із Польщі (ВІДЕО) - INFBusiness

На Рівненщині відновили польське кладовище. У селі Шпанів, неподалік Рівного зібралися українці та поляки, аби підняти прапори та освятити хрест на цвинтарі. Тут 103 роки тому відбулась українсько-польська битва проти більшовиків. Більше, далі у сюжеті.

Так у Шпанові підняли два прапори – український і польський. Відбулось це на польському кладовищі, яке раніше було у жахливому стані. Тепер його відновили.

Ярослав Семенюк вже 60 років проживає поруч польського кладовища. На його очах відбувалась руйнація цвинтаря і врешті чоловік діждався його відновлення.

На підняття прапорів та освячення хреста прибув генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк. Він каже, 103 роки тому тут боролися польські воїни за свої сім’ї, як це роблять зараз українці.

До відновлення кладовища доєднався Криштоф Тифель. Поляк, який воював за Україну та поклав життя під Бахмутом. В честь нього у Шпанові назвали вулицю.

Цвинтар надалі планують покращувати. Вважається, що тут у 1920 році відбулась українсько-польська битва проти більшовиків.

Читайте також: Із якими запитами найчастіше звертаються до архівів на Рівненщині

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *