Небезпечна дорога: Рівняни нарікають на відсутність освітлення на вулиці Чорновола (ВІДЕО)

Людмила Жук, Володимир Захаров

Небезпечна дорога: Рівняни нарікають на відсутність освітлення на вулиці Чорновола (ВІДЕО) - INFBusiness

Небезпечна дорога. Рівняни нарікають на відсутність освітлення поблизу Щасливого. Зокрема, на скандальній ділянці, де роблять ремонт за майже 100 мільйонів гривень. Освітлення там вимкнули, коли розпочалися ремонтні роботи 1 кілометра дороги. А саме від перехрестя Чорновола-Басівкутська-Карнаухова і до мікрорайону Щасливе. Чому рівняни нарікають на відсутність освітлення – дивіться далі.

Рівнянка Вікторія, регулярно їздить вулицею Чорновола на роботу та скаржиться на відсутність освітлення кілометрового відрізку дороги. Жінка каже, ліхтарі, що тут стоять, абсолютно безсенсові, а пішохідні переходи є практично невидимими.

Ремонтні роботи від перехрестя Чорновола-Басівкутська-Карнаухова і до мікрорайону Щасливе, розпочалися, ще влітку. Вартість робіт міська влада оцінила в майже 100 млн грн. Коли ж почався капремонт наприкінці червня 2023-го, то водії масово нарікали на затори. А місцева влада просила усіх зачекати та обіцяла відновити проїзд важливою транспортною артерією міста до дня Незалежності. Але зробили це лише у вересні. Попри дозволений рух – освітлення на цій ділянці досі нема.

Тарас додає, що він особисто, декілька разів потрапляв в аварійну ситуацію на цій ділянці через відсутність освітлення, коли водії не встигали загальмувати. Особливо все погіршилося в зимову пору. Це підтверджує і Вікторія. На її думку, оновлена дорога не така вже й чудова.

На ту ж проблему нарікає і Валентин. Водій зізнається, що сам неодноразово потрапляв в аварійні ситуації, коли не бачив, як пішоходи переходили дорогу. Доводилося гальмувати в останні секунди.

Ми також вирішили проїхатися цією "оновленою" дорогою і переконалися, що людину, яка переходить дорогу і справді ледь видно.

Аби перейти тут дорогу рівняни змушені ходити з ліхтариками в руках, для того щоб їх було видно і хоча б так вберегти себе.

Попри це рівняни не зверталися до місцевої влади, адже відкрито не бачать в цьому сенсу. Кажуть, їхню проблему не почують, тому звернулися до редакції "Рівне 1". На наше звернення керівник Департаменту і благоустрою Рівного відповів, коли все ж таки з’явиться світло на ділянці дороги Чорновола.

До кінця року залишилося не так вже й багато часу, отже зовсім скоро зможемо побачити чи дотримає міська влада свої обіцянки.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *