“Очікую підтримки, а також стабільної та ефективної роботи”: Олександр Коваль провів перші наради на посаді начальника Рівненської ОВА

"Очікую підтримки, а також стабільної та ефективної роботи": Олександр Коваль провів перші наради на посаді начальника Рівненської ОВА - INFBusiness

Від сьогодні Олександр Коваль приступив до обов’язків на посаді начальника Рівненської ОВА.

Впродовж дня відбулися зустрічі із очільниками силових та правоохоронних органів. Також він провів першу нараду з керівниками структурних підрозділів апарату ОДА.

«Рівненщина – тиловий регіон. Тому перед нами стоїть багато завдань щодо безпеки, а також збереження процесів, які започатковані в економіці, – звернувся Олександр Коваль до присутніх. – Надзвичайно важливо втримати фундамент розвитку Рівненщини, закладений попереднім керівництвом області. Тому очікую від кожного з вас підтримки, а також стабільної та ефективної роботи».

Кожен начальник підрозділу коротко озвучив стан справ у галузях, а також проблемні питання, які потребують нагального вирішення. Олександр Коваль зазначив, що найближчими днями зустрінеться з кожним із них, аби детальніше проговорити подальший стан у галузях.

Також Олександр Коваль анонсував поїздки у райони та зустрічі із керівниками громад.

Нагадаємо, Олександр Коваль призначений на посаду голови Рівненської ОДА Указом Президента України від 27 грудня 2023 року №858/2023. 

За інформацією Рівненської ОВА.

Читайте також: Рівненщина отримала 37,3 млн додаткової дотації: куди спрямують кошти

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *