Патрульна поліція Рівненської області відзначає восьму річницю створення

Патрульна поліція Рівненської області відзначає восьму річницю створення - INFBusiness

Сьогодні виповнюється вісім років з дня створення Управління патрульної поліції в Рівненській області. Про це інформують в Рівненській ОДА.

19 квітня 2016 року на Майдані Незалежності в Рівному, на вірність українському народові присягнули 193 молодих патрульних. Наразі колектив патрульної поліції налічує понад 1 тис. осіб і набір ще триває.

За цей час патрульні отримали понад 700 тисяч викликів, склали понад 400 тис. постанов за порушення правил дорожнього руху, за порушення громадського порядку склали понад 70 тис. адмінматеріалів.

З нагоди професійного свята, керівники області та міста відзначили патрульних високими нагородами.

Патрульна поліція Рівненської області відзначає восьму річницю створення - INFBusiness

Почесною грамотою та пам’ятним знаком Рівненської обласної ради перший заступник голови обласної ради Микола Кучерук нагородив співробітників поліції.

Під час заходу, начальник управління патрульної поліції в Рівненській області Сергій Мерчук повідомив, що керівник управління нацполіції передав патрульним 6 мотоциклів, і вже в цьому році тут планують впровадити мотопатруль.

Патрульна поліція Рівненської області відзначає восьму річницю створення - INFBusiness

Їхнє завдання – першими реагувати на повідомлення про правопорушення і надзвичайні події, у разі потреби надавати допомогу. Вісім років тому патрульні поліцейські стали символом змін як у правоохоронній системі, так і в державі в цілому. За цей час вони не розгубили довіру суспільства і залишаються важливою безпековою складовою життя нашої області, – сказав очільник області Олександр Коваль.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *