Патрульні Рівненської області продовжують фіксувати перевищення швидкості за допомогою лазерного вимірювача

Патрульні Рівненської області продовжують фіксувати перевищення швидкості за допомогою лазерного вимірювача - INFBusiness

Патрульні Рівненської області продовжують фіксувати порушення швидкісного режиму за допомогою лазерного вимірювача швидкості TruCAM.

 Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненської області.

За перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів на території Рівненської області від початку року поліцейські притягнули до відповідальності 26 696 керманичів, з них 25 868 за ч. 1 ст. 122 та 828 за ч. 4 ст. 122 КУпАП.

До слова, максимально допустима швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить 50 км/год, а за їх межами на автомобільних дорогах — 90 км/год.

Нагадаємо, що:

згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень;
згідно з ч. 4 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1700 гривень.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *