Підвищення тарифу на електроенергію з 1 січня – це ІПСО

Підвищення тарифу на електроенергію з 1 січня - це ІПСО - INFBusiness

У Міненерго відреагували на повідомлення про підвищення тарифу на світло з 1 січня

 Про це заявили в Міністерстві енергетики України 17 листопада.

"Міненерго офіційно повідомляє, що підвищення тарифів для населення наразі не передбачається", – йдеться в заяві.

Як зазначають у міністерстві, 17 листопада низка ЗМІ та Telegram-каналів поширили неправдиву інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року. У цих повідомленнях йде посилання на інтерв’ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського.

"Проте сам спікер не робив таких стверджень у своєму інтерв’ю. НКРЕКП публічно спростувала інформацію, викладену у журналістських повідомленнях", – зазначають в Міненерго.

Як зазначають у міністерстві, неправдива інформація про відключення світла, неготовність енергосистеми до зими або про підвищення тарифів постійно поширюється росіянами в нашому інформаційному просторі.

"Їхня мета – посіяти страх, паніку, зменшити віру суспільства у Перемогу і, як наслідок, – послабити всю країну і нашу здатність протистояти ворогу. Саме тому підігравання українськими журналістами цим російським ІПСО є неприйнятними. Тому ще раз звертаємося з проханням бути пильними та не допомагати діям ворога в інформаційному просторі", – зазначили в міністерстві.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *