Прозорість та підзвітність: кожен житель Рівненщини може ознайомитися з даними про проведені закупівлі

Прозорість та підзвітність: кожен житель Рівненщини може ознайомитися з даними про проведені закупівлі - INFBusiness

З інформацією про проведені тендери органами влади може ознайомитися будь-хто. На сьогодні на сайті Рівненської ОДА розміщена інформація про понад 40 закупівель, починаючи з 1 листопада 2023 року.

Тендери стосуються придбання послуг з ремонту, закупівля медобладнання, йогуртів для дитсадків, палива, причепів для тракторів тощо. Усі дані надають громади й райони. При виявленні порушень, будемо робити перевірки. Разом з тим, свій моніторинг може робити самостійно і кожна людина, – розповіла заступниця голови ОДА Іванна Смачило.

Дані про публічні закупівлі обласних департаментів, райдержадміністрацій та громад оприлюднені на сайті Рівненської ОВА у рубриці "Прозорість та підзвітність".

Для протидії зловживанням під час публічних закупівель начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль створив робочу групу "Прозорість і підзвітність". Вона складається з представників обласної адміністрації, правоохоронних органів. Також у кожному районі визначили фахівців, які відстежуватимуть витрати. Тренінги та навчання для цього проведуть представники YouControl.

 

Читайте також: Один з музеїв Рівненщини поповнився новими рідкісними книгами

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *