Раду ВПО на Рівненщині очолила переселенка з Донеччини

Раду ВПО на Рівненщині очолила переселенка з Донеччини - INFBusiness

При Рівненській обласній військовій адміністрації створили Раду з питань внутрішньо переміщених осіб та провели її перше засідання. Рада опікуватиметься потребами переселенців, зокрема, житлом, працевлаштуванням, наданням юридичної допомоги.

Як повідомила заступниця голови Рівненської ОВА Людмила Шатковська, загалом в громадах області вже створено 30 рад ВПО. Головна мета новостворених органів – забезпечити ефективну взаємодію переселенців з владою тих територій, де вони оселились.

Наше завдання спільно допомогти ВПО адаптуватися, сприяти їх діалогу з владою, разом генерувати ідеї для поліпшення якості їхнього проживання, — звернулась Людмила Шатковська.

На першому засіданні шляхом голосування обирали керівництво обласної Ради з питань ВПО. Головою обрали Олесю Бабушкіну — переселенку з Донецької області.

Раду ВПО на Рівненщині очолила переселенка з Донеччини - INFBusiness

Загалом Рада налічує 22 члени, половина з яких — внутрішньо переміщені особи. А також представники шести благодійних і громадських організацій.

У Рівненській ОДА нагадують, що з початку повномасштабного вторгнення близько 88 тисяч людей обрали Рівненщину своїм прихистком. Станом на зараз у Рівненській області проживає майже 51 тисяча ВПО.

Читайте також: Незаконна тимчасова споруда на залізничному вокзалі в Рівному демонтована 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *