Рівненщина отримала 11 шкільних автобусів: скільки ще транспортних засобів потрібно закладам освіти? (ВІДЕО)

Ольга Данілюк, Володимир Захаров

Рівненщина отримала 11 шкільних автобусів: скільки ще транспортних засобів потрібно закладам освіти? (ВІДЕО) - INFBusiness

Ще 11 шкільних автобусів для громад Рівненщини. Вони стали останніми із 32 транспортних засобів, які область планувала передати школам. Адже з початком повномасштабної війни Рівненщина відвезла для ЗСУ 60 автобусів. Які громади отримали новенькі транспортні засоби та яку їх кількість область ще потребує, дивіться далі у сюжеті.

Для Маломидського ліцею шкільний автобус став уже другим. Через оптимізацію шкіл до цього закладу доєдналися учні із ще чотирьох навколишніх сіл. Тож потреба у транспорті там зросла.

Партію з одинадцяти автобусів отримали 10 територіальних громад Рівненщини. Загалом в область надійшло 32 транспортні засоби на умовах співфінансування – за кошти державного та місцевого бюджетів.

Загальна потреба області у такому транспорті на сьогодні складає 90 шкільних автобусів. З них 5 – спеціальних, для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування. Діти з тих сіл, які шкільні автобуси не охоплюють добираються до навчальних закладів власними силами.

Окрім самих шкільних автобусів громади потребують і водіїв.  

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *