Рівненщина переймає досвід Чехії у впровадженні гендерної рівності

Рівненщина переймає досвід Чехії у впровадженні гендерної рівності - INFBusiness

У Празі відбулось навчання гендерних радників. Захід організували за підтримки Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ та уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко.

 Рівненщину представляла директорка Денного центру соціально-психологічної допомоги Олена Бобровська, йдеться на сайті Рівненської ОВА.

Делегація відвідала Уряд Чеської Республіки. Вивчали питання інституційної основи гендерної рівності, конституційні, політичні, правові та інституційні рамки просування гендерної політики. Збалансоване представництво жінок і чоловіків у процесі прийняті рішень – один з пріоритетів державної політики у країнах ЄС.

«Ми також ознайомились з локалізацією гендерної рівності на місцевому рівні. Здійснили візит до Празької мерії, де мали можливість розглянути план підтримки рівності чоловіків та жінок, нові підходи у балансуванні робочого та сімейного життя. Чеські парламентарі та експерти поділилися досвідом щодо протидії домашньому га гендерно-зумовленому насильству на державному рівні, а також щодо впровадження гендерної рівності в освіті», – розповіла Олена Бобровська.

 

Одним із ключових завдань візиту делегації було ознайомлення з діяльністю Чеського уряду у відповідь на війну росії проти України.

Представниці Відділу координації адаптації та інтеграції розповіли про підтримку українських сімей, які нині проживають у Чеській республіці. Основними інструментами допомоги є психологічна підтримка, працевлаштування, інтеграція українців та інші програми, що наразі розробляють чиновники спільно із громадськими організаціями Чехії.

Крім того, в рамках навчання обговорили з Офісом громадського захисника прав (Чеський орган з питань рівності) впровадження Національного плану дій «Жінки, мир, безпека».

Рівненщина переймає досвід Чехії у впровадженні гендерної рівності - INFBusiness

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *