Рівненські школярі зібрали 80 тисяч гривень на дрони для ЗСУ (ВІДЕО)

Павло Невесенко, Володимир Захаров, Валентин Злиденний

Рівненські школярі зібрали 80 тисяч гривень на дрони для ЗСУ (ВІДЕО) - INFBusiness

80 тисяч гривень на дрони. Учні рівненської гімназії зібрали кошти для військових. Діти з батьками та педагогами ярмаркували аби зібрати кошти на купівлю дронів. Їм це вдалось. Про дитячі емоції, далі у сюжеті

Учні 3 гімназії безмежно радіють дронам, які їм вдалося придбати для наших військових. Вони ярмаркували, потому кошти передали до благодійного фонду, який закупив іменні дрони. Зовсім скоро їх відправлять на фронт нищити ворога. Допомога ЗСУ – це один з елементів патріотичного виховання учнів у школі.

Восьмикласниця Анастасія теж долучилася до збирання коштів на "бойові пташки для армії". Впевнена саме така допомога вкрай необхідна на передовій.

До благодійних ярмарків, які організували у гімназії, долучилися й педагоги разом з батьками учнів. Олена Литвинець до прикладу, разом з синами пекла смаколики. Жінка зізнається інколи діти є більш наполегливими, коли мова заходить про допомогу нашій армії.

У гімназії розповідають, подібні акції не є новинкою для учнів закладу. З початку повномасштабної війни, діти плели маскувальні сітки, передавали одяг та смаколики військовим. На цей раз вирішили зібрати кошти на 4 ударних дрони.

У благодійному фонді, якому учні передали кошти, розповіли чим ефективні саме такі дрони для наших військових.

Уже за декілька днів чотири ударних дрони відправлять на фронт нищити ворога та їхню техніку. У 3 гімназії Рівного запевняють, будуть і надалі підтримувати ЗСУ, аби ще скоріше наблизити нашу перемогу.

Читайте також: Поліцейські Рівненщини приїхали з гостинцями до діток загиблих колег

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *