Скільки вилучених авто, деревини, грошей та цигарок передали на ЗСУ на Рівненщині

Скільки вилучених авто, деревини, грошей та цигарок передали на ЗСУ на Рівненщині - INFBusiness

В умовах тривалого протистояння збройній агресії росії в суспільстві гостро стоїть запит на справедливість та притягнення до відповідальності злочинців. Тому завдання прокуратури – довести кожну справу до вироку.

 Так, упродовж 2023 року за участю прокурорів органів обласної прокуратури, судами першої та апеляційної інстанцій розглянуто 5042 кримінальних провадження, у 2122 з них ухвалено обвинувальні вироки. В дохід держави відшкодовано майже 12,8 млн грн збитків.

До покарання у вигляді штрафу судами засуджено 591 особу на загальну суму 3,9 млн грн, з яких до бюджету вже сплачено майже 2 млн грн.

На потреби ЗСУ у 2023-ому передано 9 автомобілів, спеціалізований сідловий тягач «SCANIA» з причепом, понад 1,1 млн грн застави, 84 м3 та 330 колод різних порід деревини, а також 58 000 пачок цигарок.

Наразі вирішується питання передачі військовим ще понад 120 кубометрів лісу, вилучених у кримінальних провадженнях.

Крім того, упродовж 2023 року прокурорами забезпечено передачу до органів державної виконавчої служби для конфіскації в дохід держави 2,2 тонн бурштину-сирцю, майже 3 млн грн у різній валюті, 12 000 пачок цигарок та майна на 5,4 млн гривень

Торік також задоволено позовів прокурорів на 822 тис. грн. В ході судового розгляду добровільно відшкодовано 201 тис. грн збитків.

 

Скільки вилучених авто, деревини, грошей та цигарок передали на ЗСУ на Рівненщині - INFBusiness

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *