В останню земну дорогою провели трьох воїнів з Рівненщини

В останню земну дорогою провели трьох воїнів з Рівненщини - INFBusiness

На Рівненщині провели останньою земною дорогою трьох захисників — Олексія Феліндаша, з яким попрощалися в Рівному, Олександра Кінаха з Острога та Миколу Луцика з Березнівщини.

У Рівному віддали останню шану воїну Олексію Феліндашу, який загинув за Україну. Чоловік народився 24 листопада 1972 року в місті Курахове, що на Донеччині. У рідному місті закінчив школу, здобув фах електрика, працював на теплоелектростанції ДТЕК. У липні 2022 року Олексій був мобілізований. Цьогоріч 3 квітня 51-річний старший солдат Олексій Феліндаш загинув у боротьбі з ворогом на рідній Донеччині. Поховали Героя на кладовищі "Нове" у місті Рівне.

В Острозі провели в останню земну дорогу Героя Олександра Кінаха. Він народився 25 листопада 1974 року, жив з сім’єю в м.Остріг. Помер Олександр цьогоріч 5 квітня 2024 року у КП "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова" внаслідок поранень, отриманих під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

На Березнівщині попрощались з Захисником Миколою Луциком. Захисник народився 1990 року, родом із села Городище, що на Березнівщині. Захисник загинув у боях з московським окупантами на Донеччині ще 13 червня 2023 року. Микола вважався зниклим безвісти. Пошуки тіла воїна тривали довгих 10 місяців. Сержант Микола Луцик пішов захищати рідну землю з перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну.

Читайте також: У 9 років придбала автомобіль для ЗСУ: Рівнянка співами збирає кошти для захисників (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *