Вибери для малюка максимально зручний прогулянковий візочок

Вибери для малюка максимально зручний прогулянковий візочок - INFBusiness

От основні прикмети хорошого візочка для прогулянок:

Ручка візочка

Це – найважливіша точка докладання твоїх сил
Якщо в обраному тобою візочку ручка регулюватиметься за висотою – ти зможеш періодично відправляти на прогулянки чоловіка, позбавивши його відмовки про те, «що йому вкрай незручно гуляти «знаком питання». Можливість змінювати висоту ручки особливо важлива, якщо ви з чоловіком – дуже різного зросту. Додатковий плюс ручки: можливість перекидати її. Це дасть тобі можливість, залежно від ситуації, везти малюка обличчям до себе або «до світу».

Ремені безпеки

Важливі не лише в гоночних машинах, а й у першому особистому транспорті твоєї дитини. Зверни увагу на можливість регулювання ременів за довжиною: маля в шубці та в літньому костюмчику – це «дві великі різниці». Майже цілковиту гарантію невипадання гарантують ремені, що фіксують малюка в п’яти точках. Попроси продавця докладно розповісти (та продемонструвати!) можливості кріплення.

Багажний відсік

Досвідчені мами знають: дитячий багаж зазвичай у багато разів перевищує масу його власника. Прогулянка не за тридев’ять земель, а в сусідній дворик? Але це не означає, що ти зможеш обійтися без 2-3 іграшок, вологих серветок, запасних підгузків, напоїв тощо. Додай до цього необхідність зайти до супермаркету по «хліб» – твій ідеал візка починає нагадувати трейлер… Так? Не впадай у крайнощі, але зверни увагу на наявність 4-5 невеликих кишень і одного великого кошика для сумки.

Капюшон

Його основні функції – захист малюка від сонця, дощу, вітру. Тому він повинен бути доволі об’ємним і виготовленим із відповідних матеріалів. Ти почуватимешся спокійніше, якщо матимеш можливість спостерігати за малюком (який їде у візочку спиною до тебе) через прозоре віконце. Постав «плюс» уподобаній моделі, якщо в ній є ще й віконце.

Ліжко на колесах

Малята непередбачувані: іноді бажання поспати наздоганяє їх у розпал найбільш захоплюючої прогулянки. Спинка візочка повинна опускатися та підніматися з мінімумом шуму. Це – не каприз, а справжня нагальна потреба.

Колеса

На жаль, до більшості матусь розуміння важливості цього моменту приходить лише з досвідом… Нерідко – із невдалим: «Колеса і колеса, аби лише круглі!..» І лише поставши перед труднощами в подоланні звичайної для наших доріг вибоїни, розумієш, як це важливо – те, на чому їдеш. Якщо ти – «дитя асфальту», ви цілком можете обійтися візком із колесами середнього діаметра. Якщо у вас є можливість гуляти в лісосмузі – вибирай візочок із великими гумовими колесами. Особливий подарунок конструкторів – можливість повороту передніх коліс на 360˚ – забезпечує максимум зручностей для їзди по асфальту, але дуже незручні для нерівної дороги. Зверни увагу на те, чи є можливість відключити в разі необхідності цю функцію.

На чому сидимо, малечо?

Комфорт, комфорт і ще раз комфорт. Сидіння має бути в міру м’яким, доволі просторим – малюк нервуватиме, якщо його бажання повернутися на бік обмежуватиметься залізяками. А куди посадити улюбленого ведмедика, якщо малюк і сам ледве влазить? Не забудь і про те, що найрізноманітніші плями (походження яких іноді так і залишається таємницею за сімома печатями) – неминучі! Обшивка повинна легко зніматися для регулярних прань-чищень. Тягти всю конструкцію у ванну – не дуже зручно.

Куди ставимо ніжки

Сон малюка буде міцнішим, якщо його ніжки не звисатимуть. Це забезпечується регульованою підніжкою: якщо її можна підняти, дитина лежатиме на рівній поверхні.

Гальмуй!

Гальма – не розкіш, а можливість без стресу спуститися з крутої гірки. Чи є ця можливість в уподобаній тобою моделі?

Качаємо м’язи чи ламаємо спину?
На якому поверсі ви живете? І чи завжди працює ліфт? Ні? Тоді питання ваги візочка – дуже важливе. Не буде зайвою й наявність складного механізму. Особливою популярністю користуються візочки, які можна складати однією рукою. І це зрозуміло: вільних рук мамам завжди бракує.

Бонусні аксесуари

Необхідний комплект аксесуарів це: дощовик, москітна сітка, чохол для ніжок. У фірмових магазинах тобі можуть запропонувати й милі сюрпризи, як правило, зі світу іграшок. Дрібничка, але приємно – для таких «сюрпризів» зазвичай є відповідні кріплення, що рятує тебе від необхідності пришивати липучки та гачки. А відсутність дощовика рано чи пізно прирече тебе на додатковий похід по крамницях.
Вирішуй сама: чи є дрібницями ці аксесуари.

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *