Від фітобочки до спортивної реабілітації: На Рівненщині відкрили кабінет відновлення для військових (ВІДЕО)

Владислав Стецюк, Павло Стецюк

Від фітобочки до спортивної реабілітації: На Рівненщині відкрили кабінет відновлення для військових (ВІДЕО) - INFBusiness

Фітобочка, лікувальні ванни та масаж. Такі послуги надаватимуть в амбулаторії у Бугринській тергромаді. Тут відкрили кабінет для реабілітації. Військові, вимушені переселенці та інші мешканці громади зможуть приходити та безплатно отримувати такі послуги. Деталі, далі у сюжеті.

Тетяна Галуза – медсестра сімейної медицини. Нині працює масажистом-реабілітологом у Бугринській амбулаторії. Тут відкрили спеціальний кабінет, де військові зможуть пройти відновлення.

Облаштування реабілітаційного кабінету розпочали два місяці тому. Зробили його через актуальність проблеми у теперішній час.

Скористатися реабілітаційним кабінетом можуть не лише військові. Зокрема вимушені переселенці та інші мешканці громади, що потребують цього.

Кошти для відкриття кабінету реабілітації виділили з місцевого бюджету та за допомогою підприємців. Голова тергромади Сергій Пилипчук каже, пори невелике населення – цього у громаді потребують.

Загалом на кабінет реабілітації виділили близько півмільйона гривень. До слова, у Бугринській тергромаді проживає 4 тисячі мешканців.

Читайте також: Вірусні гепатити, холестерин та оксигенація: Рівнян запрошують пройти безплатне обстеження

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *