Виконком у Рівному: як це було? (ВІДЕО)

Павло Невесенко, Христина Дарморост, Володимир Захаров

Виконком у Рівному: як це було? (ВІДЕО) - INFBusiness

Різноманітні програми, уразлива Устя, медицина та соціальні питання. У Рівному відбулось засідання виконавчого комітету міськради. На ньому розглянули більше десятка питань. Деталі від моїх колег.

 ічку Устя визнали уразливою зоною. Відповідне рішення затвердили на міськвиконкомі Рівного. Зробили це на прохання кабміну. Чиновники розповідають, така ініціатива важлива, аби підприємства не забруднювали нашу річку.

Відзвітувалися на виконкомі й про стан медицини у Рівному за 2023 рік. Так за програмою здоров’я на медичні потреби виділили майже 29 мільйонів гривень. Про інші фінансові витрати на медицину розповіла очільниця охорони здоров’я Рівного Лариса Обуховська.

Також говорили й про безпекові заходи у школах Рівного. На сьогодні системи відеоспостереження встановили у 22-ох освітніх закладах. Зробили це в рамках програми безпечна дорога додому.

Також у Рівному продовжать відшкодовувати кошти за поховання людей, які не мають рідних та близьких. Минулого року на відповідну програму витратили більше мільйона гривень. Цього року суму одноразової матеріальної допомоги збільшать, розповідає очільниця департаменту соцполітики Олена Петрик.

Також на виконкомі розглянули виконання інвестиційної програми Рівного, продовжили програму зайнятості населення, та підрахували скільки ще у місті є незаконно встановлених споруд.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *