Віктору Шакирзяну ні зарплата, ні надбавки не потрібні? (ВІДЕО)

Віктору Шакирзяну ні зарплата, ні надбавки не потрібні? (ВІДЕО) - INFBusiness

Виконуючий обов?язки міського голови Рівного Віктор Шакирзян запевняє, що всі кошти отримані в Рівнераді скеровує на потреби рівненського військового госпіталю і має намір робити це і надалі. Чому питання премій знову на порядку денному у Рівному – з’ясовував деталі ситуації Павло Невесенко.

Нещодавно на сайті Рівнеради опублікували проєкт рішення про надбавки секретарю Рівнеради та в.о. міського голови Рівного – Віктора Шакирзяна. В документі йдеться про надбавку у 50%. Його підготували у відділі фінансової діяльності міськради. Там пояснюють – це законодавча необхідність.

Сам же Віктор Шакирзян каже, що жодних надбавок не потребує ще з початку повномасштабного вторгнення перераховує усю зарплату на потреби Рівненського військового госпіталю.

Віктор Шакирзян додає, навіть, якщо депутати цей проєкт підтримають — всі кошти, як це було раніше, перераховуватиме на рахунок Рівненського військового госпіталю.

Проєкт рішення про надбавки до зарплати Віктори Шакирзяна розглянуть на профільних комісіях. Потому за нього мають проголосувати чи не проголосувати на найближчій сесії Рівнеради.

Читайте також: Рівняни повернулися з медалями з "Ігор нескорених" (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *