Воїн із Рівненщини, якому хірурги врятували ногу від ампутації, взяв участь в «Іграх Нескорених»

Воїн із Рівненщини, якому хірурги врятували ногу від ампутації, взяв участь в «Іграх Нескорених» - INFBusiness

Рік тому хірурги Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) врятували захисникові ногу від ампутації. До відновлення пацієнт ішов тривалий та виснажливий шлях. Та недарма: тижнем раніше боєць взяв участь у міжнародних ветеранських змаганнях.

 Історію Семена розповіли на сторінці Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN).

Семену Лагуну – 26. Він з Рівненщини. Хотів захищати свою країну ще на початку війни у 2014 році. Та тоді його, студента, не взяли до війська. Приєднався до Сил спеціальних операцій та пішов воювати після повномасштабного вторгнення.

Під час одного з боїв під Мар’їнкою у серпні минулого року Семен підірвався на міні. Йому відірвало п?яткову кістку. Був великий ризик втрати лівої ноги.

У Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) хірурги провели воїну складну реконструктивну мікрохірургічну операцію: аби закрити дефект рани, йому пересадили декілька шарів м?яких тканин. А ортопеди-травматологи встановили штучну кістку стопи. Операція тривала близько 10 годин.

Згодом над відновленням функцій кінцівки із Семеном три місяці працювали фізичні терапевти. Результат тривалої та наполегливої реабілітації – він знову почав ходити.

Більше того, захисник уже навіть продемонстрував свою силу та витривалість під час «Ігор Нескорених» – міжнародних спортивних змагань для військовослужбовців та ветеранів.

Коли Семен дізнався про «Ігри Нескорених», то одразу заповнив заявку. Саме вони стали для нього стимулом.

«Після поранення я був в моральній ямі і не знав, що робити. Я тоді не міг повернутися на службу, бо фізіологічно не міг нормально ходити. Але і не міг себе реалізовувати», – згадує Семен.

У Дюссельдорфі на змаганнях Семен виступив у дисциплінах «волейбол сидячи», «веслування на тренажерах» та «пауерліфтинг». Він представив свою країну та демонстрував усьому світу: українці – непереможні.

Після повернення зі змагань захисник приїхав на повторну консультацію. Медики його станом – задоволені.

«Ми дуже щасливі за Семена. Він – приклад для кожного, хто сьогодні проходить його шлях від поранення до одужання», – каже Гнат Герич Hnat Herych, керівник напрямку хірургії Центру НЕЗЛАМНІ.

Зовсім скоро Семен повернеться до військової служби. Хоче продовжити свою боротьбу до нашої повної перемоги над ворогом.

Воїн із Рівненщини, якому хірурги врятували ногу від ампутації, взяв участь в «Іграх Нескорених» - INFBusiness

Воїн із Рівненщини, якому хірурги врятували ногу від ампутації, взяв участь в «Іграх Нескорених» - INFBusiness

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *